Греція точно буде в 10 кращих турнапрямків світу

У Греції активно розвивається туристична галузь. Про це з упевненістю повідомляє агентство новин ANA MPA. А згідно з даними національного авіаційного оператора, в останні роки багато разів збільшився пасажиропотік - грецькі аеропорти переповнені людьми. Відзначила зліт туристичних показників і Єлена Кунтура, яка очолює профільне міністерство в Греції.

Актуальні зміни в грецькій туристичній сфері

За останні півроку в туристичній галузі відзначена позитивна динаміка. Ситуація продовжує поліпшуватися стрімкими темпами і особливо напередодні льотнього сезону. Останнім часом на підйом пішов не тільки в'їзний туризм, а й внутрішній став радувати показниками. Наприклад, якщо в минулому році на його частку припадало лише 5-6%, то в цьому його показники зросли до 10%.

Туристична політика

Греція вживає всіх необхідних заходів, щоб поліпшити відвідуваність. На думку профільного міністерства, збільшити туристичну привабливість в очах представників іноземних держав повинна програма «365 днів в році». Вона покликана зробити Грецію однією з країн, куди літають відпочивати 12 місяців в році. Якщо вдасться розширити туристичний сезон, то поточні показники стрибнуть ще більше вперед.

Турпотік зростає

Міністр туризму Греції поінформувала, що в останні три роки було поставлено три нових рекорди за кількістю гостей країни. Планується, що в цьому році кількість туристів зможе перевершити минулорічну цифру. При цьому варто зауважити, що Грецію в 2017-му році відвідало більше 30 мільйонів мандрівників із різних країн світу.

Для підвищення привабливості Греції були розроблені і впроваджені нові напрямки. Наприклад, раніше проводилося до 40 ознайомлювальних поїздок, а в цьому році цифра перевалила за 200. З недавнього часу функціонує і спільна програма з Індією, в рамках якої особливу увагу приділено подружнім парам і молодятам, які провели весільну подорож на курортах Греції.

Крім цього, стартували рекламні кампанії у співпраці зі Сполученими Штатами Америки і Канадою. Єлена Кунтура вважає, що Греції повинна опинится в десятці, а найкраще  в п'ятірці найбільш популярних туристичних напрямків у світі.

Підписка на розсилку