Афіни отримали три туристичних «Оскара»

Афіни були відзначені трьома нагородами від World Travel Awards цього року, щорічного міжнародного заходу, який отримав назву «Оскар туризму».
Церемонія, яка відбулася в суботу в палаці Заппа, в центрі грецької столиці, показала, що Афіни назвали "Europe's Leading City Break Destination for 2018", обійшовши такі суперпопулярні місця, як Амстердам, Берлін, Копенгаген, Париж і Рим.
Акрополь, тим часом, був названий провідною туристичною визначною пам'яткою Європи, відібравши золото у таких об'єктів, як Букінгемський палац, Ейфелева вежа і Колізей.
І останнє, але не менш важливе: центр муніципальних туристичних послуг в Афінах також отримав нагороду як краща муніципальна рада Європи з туризму за його зусилля з просування грецької столиці в якості місця для відпочинку в місті.
Ця нагорода була отримана мером Афін Гіоргосом Камінісом, який розповів про «вибух» популярності міста і відзначив зростання числа відвідувачів в 648 відсотків у період із 2013 по 2018 рік, і рекордні 5 мільйонів відвідувачів, які були зареєстровані в минулому році.
Цей бум, сказав він, «вдихнув життя в економіку міста та допоміг залучити великі готельні групи і створити нові готельні підрозділи, приносячи багато переваг економіці столиці і створюючи робочі місця».
«Ця потрійна нагорода - кращий спосіб відкрити сезон, який вже і так виглядає особливо перспективним з точки зору прибуттів до Афін», - сказав Камініс інформаційному агентству ANA-MPA.
Нагороди World Travel Awards були засновані в 1993 році у Великій Британії і покликані винагородити перевагу у всіх сферах туризму.

Підписка на розсилку