Греція – кращий вибір для купівлі розкішної нерухомості для відпочинку

Туризм безпосередньо впливає на економіку того чи іншого регіону. А Греція останнім часом стає одним із найпопулярніших туристичних напрямків. Прекрасний клімат, блакитне море, чисте морське повітря і при цьому доступні ціни - ось що так вабить сюди бажаючих не тільки відпочити, а й придбати невеликий будиночок або розкішну віллу на березі.

Цього літа інтерес до елітної нерухомості на грецьких островах Міконос, Санторіні та Парос досяг свого піку. Цю інформацію в щорічному звіті опублікували консультанти Algean Property з Афін.

Згідно з даними Algean Property, вісім із десяти найбільш затребуваних напрямів в Середземномор'ї знаходяться в Греції. Саме це і стало однією з основних причин найвищого підвищення орендних ставок.

Інтерес до елітної нерухомості особливо посилюється з боку США, Європи, країн Близького Сходу та Австралії - інвестори з цих країн частіше за інших виявляють бажання стати власником розкішної вілли.

Результати опитування, проведеного в 30 середземноморських містах, підтвердили популярність і затребуваність Греції. Вона отримала першість в питанні вибору місця для інвестицій або оренди будинку на узбережжі Середземного моря. Одним із вагомих аргументів «за» однозначно можна вважати постійне збільшення числа туристів, а також конкурентоспроможні ціни.

Для наочності можна порівняти ціни на розкішну трикімнатну віллу з власним басейном загальною площею 250 квадратних метрів. У 2018 році ціна її тижневої оренди зросла на 1000 євро в порівнянні з минулим роком і склала 11500 євро. А в місяць, відповідно, вона виросла на 4000 євро!

Згідно зі звітом Algean Properties, вартість квадратного метра в ексклюзивному будинку в порівнянні з минулим роком зросла на 500 євро. Зараз його ціна складає вже 650 євро.

Острів Міконос став лідером за прибутковістю в Середземномор'ї. Після нього в рейтингу знаходяться острова Парос, Санторіні, Родос, Скіатос, Елунда і Порто Хелі з прибутковістю 5,1%. Також в списку можна зустріти Халкідіки, Ханью, Крит, Далмація узбережжя, Туніс і Ніццу у Франції. Кефалонія посідає 13-е місце. За нею йдуть Корфу, Ібіца, Анталія, Марбелья, Сан-Тропе, Сардинія і Закінф.

Підписка на розсилку