Кіпр – на третьому місці в Середземномор'ї за кількістю пляжних готелів

Відпустка  це найкраща пора року. І особливо, якщо вона припадає на сонячні дні, коли можна полежати на сонечку, помилуватися морем і послухати чайок. Коли мова заходить про вибір готелю для літнього відпочинку, на перший план виходить питання: наскільки далеко від нього розташований пляж. Швидше за все, саме тому готелі на першій береговій лінії користуються такою шаленою популярністю. І їх кількість продовжує зростати.

Середземномор'я  рай для туриста. Тут скільки не відпочивай, все одно не захочеться їхати. Протягом багатьох років список найбільш популярних напрямків для відпочинку на морі не залишає Кіпр. Серед всіх Середземноморських островів він входить до трійки лідерів за кількістю готелів, максимально наближених до моря. Всього на острові їх налічується більше трьохсот.

Лідером же стала італійська Сицилія, на якій розташувалося 735 пляжних готелів. Другий рядок рейтингу займає грецький острів Крит, де на першій лінії налічується 677 готелів. Цю інформацію можна уточнити на сайті Travelmyth  спеціалізована система пошуку готелів за різними параметрами.

Кіпр розташувався на третьому місці не один, а з іспанською Майоркою. На четвертому і п'ятому місцях знову Греція – острова Корфу і Родос. На кожному з них на першій лінії знаходяться понад двісті готелів. У десятку потрапили ще два популярних грецьких острова – Наксос і Закінтос.

Підписка на розсилку