Компанія «Grekodom Development» візьме участь у виставці Second Home Expo в Нідерландах в Утрехті

Виставка під назвою «Ярберс Утрехт», орієнтована на галузь будівництва і нерухомості, проводиться 2 рази на рік у виставковому і конференц-центрі в місті Утрехт (Нідерланди). Це один з головних виставкових майданчиків у країні. Home Expo проводиться з 2001 року і нараховує в середньому 150 експонентів, що робить її однією з найбільших у світі. Організатором виступає VNU Exhibitions Europe.

Тематика виставки:

●       Житлова нерухомість

●       Інвестування

●       Будівництво

●       Будматеріали

●       Архітектура

●       Інженерія

●       Інженерні роботи.

 

Цього року масштабний захід заплановано на 28-30 вересня. Двері виставкового залу будуть відкриті з 10 ранку і до 6 години вечора. У числі учасників - юридичні та податкові консультанти, агентства з оренди нерухомості, а також компанії, які займаються будівництвом рекреаційної нерухомості і новими розробками в даній сфері.

«Grekodom Development» на Second Home Expo

У цьому році «Grekodom Development» візьме участь у виставці в Нідерландах в Утрехті. На стенді компанії буде присутнє керівництво компанії. В ході виставки представники «Grekodom Development» проведуть презентацію проекту «Кріаріці». Відвідувачі зможуть дізнатися про новинки в сфері грецької та кіпрської нерухомості і отримати консультацію з питань.

Знайти стенд компанії (С16.3) можна буде на схемі.

 

Виставка Second Home Expo – знакова подія в будівельній індустрії

З кожним роком інтерес до Second Home Expoрастет все більше і більше. Якщо в 2014 році на виставку прийшло всього 4824 людини, то через два роки відвідувачів було вже 5258. У 2017 році чисельність гостей міжнародної події зросла до 7279 осіб.

Згідно зі статистикою, яка збирається організаторами виставки, 86% учасників минулих Second Home Expo забронювали місця на майбутній захід. І ще точні дані: 42% відвідувачів виставки здійснюють купівлю нерухомості протягом одного року, а 84% гостей рекомендує Second Home Expo своїм друзям і знайомим, які хочуть придбати ідеальну нерухомість за кордоном, щоб використовувати її в якості інвестиційного об'єкта, другого будинку або резиденції для сезонного відпочинку.

Для відвідувачів виставки створені комфортні умови для відпочинку: ресторан, винний бар і затишна кав'ярня. В ході заходу будуть проводитися семінари в окремих обладнаних приміщеннях. На всій території експо-зони - безкоштовний Wi-Fi.

Дізнатися більше про виставку Second Home Expo можна на офіційному сайті заходу  www.secondhome-expo.com

Підписка на розсилку