У Лімассолі відбудеться свято для автомобілістів

14 вересня стартує масштабне свято для любителів автомобілів. Воно триватиме до 16 вересня. Майданчиком для проведення заходу вибране місто на півдні Кіпру – Лімассол. А саме – територія біля старого порту за адресою вулиця Апостола Варнави, 5. Дізнатися подробиці можна на офіційному інтернет-ресурсі виставки – www.limassolmotorshow.com. Усі бажаючі можуть відвідати захід, оскільки вхід на нього абсолютно безкоштовний.

Що покажуть на заході в Лімассолі?

На Limassol Motor Show and Motion будуть представлені новітні моделі автомобілів від провідних світових брендів, скутери та велосипеди. Також відвідувачі побачать мотоцикли, моторолери, електричні та сонячні двигуни, товари для догляду за технікою, електроніку, звукові системи, запчастини, аксесуари, паливо і мастильні матеріали.

На виставці буде представлена ​​не тільки техніка, яка працює на паливі, але і на електриці. Крім цього покажуть і моделі з сонячними батареями. З більш точним розташуванням учасників і зон можна ознайомитися на плані виставки на офіційному сайті.

Учасники заходу:

●       Mitsubishi Evo Club.

●       YAMANA.

●       Y. SKEMBEDJIS & SONS LTD.

●       BMW.

●       IRIDA.

●       Lexus.

●       SCAT.

●       Kalivatis 4х4.

●       Nissan.

●       eco&steam.

●       APK Garages.

●       Toyota.

●       MINI.

●       SPRINT Booster.

●       BRP.

●       PHOENIX.

●       Polaris.

●       TSHIBO.

●       Indian Motorcycle.

●       Suzuki.

●       Benelli.

●       SSANGYoung.

Відвідувачі зможуть відпочити, перекусити і помилуватися видом на море в одному з ресторанів. Серед них - Diamante, Steak House, Pier One, Gin & Fish. Також гості матимуть нагоду взяти участь у численних конкурсах від організаторів.

Графік роботи виставки

Побачити грандіозний автомобільний захід можна в п'ятницю з 17:00 і до 22:00 години. У вихідні дні - суботу та неділю - виставка розпочинає роботу о 14:30 і закривається о 22:00 годині.

Висвітлювати захід будуть:

●       Радіо «Російський хіт».

●       Телеканал ALPHA ΚΥΠΡΟΥ.

●       Телеканал Kanali6.

●       Радіо Russian Wave.

●       Газета «Вісник Кіпру».

●       Видання Moi Ostrov.

●       Журнал «Стиль Життя».

●       Радіо Choice FM.

●       Радіо Klik FM.

●       Сайт 7sportstv.com.

Чого ще чекати від автошоу?

Гонщик Панікос Полікарпа в якості посла дорожнього руху організовує ігрову зону для дітей. Разом із волонтерами він допоможе їм познайомитися з правилами дорожнього руху. А дорослих розважатиме каскадер Aras Gibieza. Він покаже вражаючі трюки на мотоциклі.

Підписка на розсилку