Новий проект у Кріаріци - комплекс квартир

Особливості проекту «Парнас» у Кріаріци

Рівель №1

Тут знаходяться 2 квартири по 44 кв. м. Незважаючи на те, що вони є однокімнатними, в них достатньо простору для комфортного життя. Кожна квартира має власний вхід із бічної сторони веранди. Крім спальні і ванної кімнати в них є їдальня зона. Вона включає безпосередньо саме місце для приготування їжі і вітальню, де можна відпочити і їсти. Особливістю першого рівня житлового комплексу є шикарний вид на море, який відкривається з веранди.

Рівні №2 і 3

На них розташовані також 2 однокімнатні квартири, але вже дворівневі. Їхня площа на 1 кв.м більше – 45 кв.м. Вхідні двері знаходяться з боку веранди. Як і на першому рівні, в квартирі є окрема спальня і ванна кімната, а вітальня об'єднана з кухнею в столову зону. Крім спальні в цих квартирах є тераса з чудовим видом на море, а також на пейзажі Кріаріци. Додатково на другому рівні є окрема веранда. По внутрішніх сходах із вітальні можна дістатися до мансарди третього рівня.

Чому варто звернути увагу на проект «Парнас»?

ЖК «Парнас» знаходиться на півострові Сітонія в курортній зоні Кріаріці і є чудовим місцем для життя. Тут приємний клімат, піщані пляжі і є чудовий вид на Святу гору Афон.

Придбати квартиру в житловому комплексі «Парнас» варто і в якості інвестиційного проекту, оскільки її можна здавати в оренду. У Кріаріци завжди відпочиває багато туристів, тому ви будете отримувати постійний прибуток від нерухомості - вкладення окупляться швидко.

Всі проекти Grekodom Development (комерційні та житлові) відрізняються високою якістю і бездоганним плануванням. Компанія успішно розробляє і реалізує проекти різного рівня складності. За час свого існування, а GD веде діяльність по всій Греції і на Кіпрі, компанія зарекомендувала себе з кращого боку і отримала довіру клієнтів.

Підписка на розсилку