Вступ до грецького університету – гарантія отримання ППП і пільг

Греція  країна дивовижних контрастів. Тут є все: море, гори, розвинена міська інфраструктура, автентичні села, гірськолижні курорти, чудова природа, чудовий клімат, а також різноманітність історичних пам'яток. Тому величезна кількість людей з усього світу бажає отримати посвідку на проживання в Греції. Але одного бажання замало. Потрібно буде оформити чимало документів.

Способи отримання посвідки на проживання в Греції

Шлюб

Достатньо лише створити сім'ю з громадянином Греції і зареєструвати її в законному порядку. Але навіть заради отримання заповітного документа потрібно зважити всі «за» і «проти» інтернаціонального шлюбу.

Нерухомість або бізнес

Інвестиції в нерухомість або бізнес  теж гарантований спосіб отримати посвідку на проживання в Греції. А можливість здавати в оренду придбану нерухомість дозволяє окупити вкладення.

Кваліфікація

Фахівці в певних галузях можуть бути затребувані в Греції (якщо серед жителів Євросоюзу роботодавець не знайде підходящі кандидатури) і на підставі цього можуть отримати запрошення на роботу, а разом з ним оформити і посвідку на проживання.

ВНЗ

Якщо всі перераховані вище способи не підходять вам з тих чи інших причин, то ідеальним варіантом отримання ППП стане вступ в грецький університет.

Переваги отримання ППП через вступ до грецького університету 

  • Студент грецького вишу може переміщатися по всій Європі.
  • На території Греції він наділений соціальними пільгами - знижки на проїзд, екскурсії, відвідування театрів та гірськолижних курортів, безкоштовний вхід на культурно-масові заходи.
  • Студенти мають право працювати в Греції, але не більше чотирьох годин на день.
  • ППП дає право отримати кімнату в гуртожитку і стипендію.


Як вступити в грецький ВНЗ

Щоб стати студентом необхідно подати всі необхідні документи в Міністерство освіти, а також пройти курси грецької мови, за результатами яких, рівень володіння нею повинен бути не нижче Β2.

Навчання на мовних курсах оплачується самостійно, як і проживання в цей період. Соціальними пільгами можна користуватися з моменту зарахування в навчальний заклад.

Іноземним студентам необхідно щорічно оформляти посвідку на проживання. Щоб продовжити документ в автоматичному режимі, досить надати в уповноважені органи довідку з університету, яка підтверджує, що студент і далі продовжує навчання.

Підписка на розсилку