На Кіпрі відчинив свої двері NICOSIA MALL – найбільший торговельний центр острова

З настанням кіпрської зими кількість розваг на острові сильно скорочується, оскільки холодна пора року традиційно пов'язана зі зменшенням кількості туристів. Що не дивно, оскільки середземноморську державу багато хто розглядає виключно як місце для пляжного відпочинку. Тому місцева влада вирішила в корені змінити ситуацію і зробити Кіпр фаворитом шопінг-туризму.

Відкриття ТРЦ

21 листопада в кіпрській столиці Нікосії відбулося урочисте відкриття Nicosia Mall. Новий торговельно-розважальний центр за своїм розмахом перевершив навіть MY Mall, який знаходиться в Лімассолі. До цього моменту саме місто на південному узбережжі Кіпру вважалося оплотом шопінгу на острові.

Торговельно-розважальний комплекс Nicosia Mall більше MY Mall у два рази і за площею, і за кількістю магазинів, і за різноманітністю розваг. Дизайн і архітектура нового комплексу теж поза конкуренцією.

Характеристики Nicosia Mall

Новий ТРЦ розташувався на двох поверхах і зайняв площу в 82.000 кв.м. На цій території знаходиться півтори сотні модних бутиків. У них продається солідний асортимент товарів: різноманітні аксесуари, взуття, чоловічий і жіночий одяг, парфюмерія, косметика, текстиль, ювелірні вироби і біжутерія тощо. Свої магазини в торговельному центрі відкрили як відомі на весь світ бренди, так і місцеві торговельні марки.

Шопінг і відпочинок в РТЦ Nicosia Mall розрахований на весь день з можливістю перекусити або суттєво підкріпитися в гастрономічних закладах комплексу. Тут відкриті ресторани, кафе і закусочні, які пропонують страви світових кухонь.

Особливістю нового торговельного центру є бьюті-зона, де розмістилися перукарні і салони краси з широким асортиментом послуг. Парковка Nicosia Mall вміщає до 1700 автомобілів.

Де розташований новий ТРЦ

У комплексу чудове розташування. Він знаходиться всього в 30 хвилинах від міжнародного аеропорту Ларнаки, тому буквально одразу з літака можна вирушити на шопінг. Також до РТЦ легко дістатися з будь-якої точки Нікосії, а від центру міста дорога займе не більше 15 хвилин.

Хочете поринути в світ неперевершеного шопінгу і нескінченного задоволення? Тоді заплануйте поїздку на острів Кіпр прямо зараз і приходьте в торговельно-розважальний комплекс Nicosia Mall!

Підписка на розсилку