Австралія – новий грецький інвестор

К числу активных зарубежных инвесторов в греческий туризм и недвижимость присоединилась и Австралия. О намерении капиталовложений в отрасли сообщила посол Австралии в Греции Кейт Логан на встрече с вице-президентом правительства и министром экономики Яннисом Драгасакисом.

До числа активних зарубіжних інвесторів в грецький туризм і нерухомість приєдналася і Австралія. Про намір капіталовкладень у галузі повідомила посол Австралії в Греції Кейт Логан на зустрічі з віце-президентом уряду і міністром економіки Яннісом Драгасакісом.

Точки інтересу австралійців

Особливий інтерес для Австралії представляють туризм, нерухомість і логістика. Греція є однією з найпопулярніших курортних зон, тому австралійський уряд має намір розширити туристичні маршрути для своїх громадян і налагодити з Грецією дружні відносини в цій галузі.

Чудова грецька нерухомість, комерційні і транспортні об'єкти можуть стати власністю австралійців. Житло можна використовувати в якості літньої резиденції, а в інші пори року будинки, квартири, котеджі та вілли є чудовим варіантом для здачі в короткострокову оренду. Вона зараз на піку популярності.

Житлові і комерційні об'єкти нерухомості австралійці (як і інші іноземні власники) можуть здавати в управління компаніям-агентам. Вони беруть на себе зобов'язання з обслуговування об'єктів, пошуку орендарів, укладення договорів і перерахування прибутку.

Інвестиції в нерухомість відкривають австралійцям і можливості візової програми, згідно з якою інвестор отримує посвідку на проживання і низку привілеїв як громадянин ЄС.

Політіка двох країн

У даний час уряд Греції працює над впровадженням розширеного переліку реформ відповідно до програми комплексного стратегічного зростання. Сучасні реформи покликані стимулювати економічне зростання країни, спростити і покращити бізнес-середовище, модернізувати державне управління, обмежити бюрократію, а також прискорити судові процеси.

Успішне завершення переговорів між Грецією і Австралією на предмет щодо вільної торгівлі буде безсумнівно сприятиме поліпшенню відносин. І, особливо, в зв'язку з перспективою активізації експортної політики в Греції, яка покладе початок поставок грецької продукції на австралійський ринок.

Австралія всіляко прагне допомогти європейському сусідові в процесі відновлення економіки після кризи. Наприклад, кілька місяців тому австралійський уряд запропонувало Греції допомогу в проведенні відновлювальних робіт на всій території навколо столиці, яка постраждала від пожеж. Подібну допомогу Австралія розглядає доречною і своєчасною.

Підписка на розсилку