2018 рік став кращим в туристичній галузі Греції

За 12 місяців минулого року Грецію відвідали майже 34 мільйони людей із різних країн світу. На долю туристичної галузі приходиться 20% зовнішнього валового продукту. 

Найпопулярніші напрямки

Найбільш популярні у туристів в 2018 році були три напрямки: острова Міконос і Кефалонія і столиця Афіни. Хоч, в такому виборі туристів немає нічого дивного. Ці локації завжди були затребувані, оскільки мають велику кількість визначних пам'яток і розваг, красиві пейзажі і розвинуту інфраструктуру.

Одразу за трійкою лідерів ідуть острови Санторіні, Родос і Крит. Позитивну тенденцію продемонстрували Самос і Лесбос. Спеціалісти галузі гадають, що в найближчий час острови можуть повністю відновити свої позиції і ввійти в число лідерів.

Проблеми тургалузі

2018 рік став рекордним для Греції за кількістю туристів, але труднощі в галузі досі є. І вони вимагають негайного вирішення. З одного боку, відкрилося безліч готелів престижного рівня. З іншого - деякі об'єкти входять до числа найбільш поганих в світі. Наприклад, аеропорт на популярному (!) острові Міконос. Тут часто трапляються тривалі затримки рейсів.

Представники туристичної галузі зацікавлені в тому, щоб надавати туристам кращий сервіс. І новий менеджер аеропорту Міконосу вже поінформував про заплановану модернізації.

Підписка на розсилку