На Кіпрі офіційно презентували нову гавань Paralimni Marina

У місті Паралімні на південному сході Кіпру презентували проект нової гавані під назвою Paralimni Marina. Мер міста Теодорос Пірілліс відзначив під час заходу, що будівництво марини стане наймасштабнішим у регіоні. А реалізація девелоперського проекту – важливий крок на шляху до повної модернізації туристичної інфраструктури.

Не виключено, що нова гавань буде сприяти розвитку морського туризму на східному узбережжі. І ще один вагомий плюс від створення об'єкту – в регіоні з'являться більше шести сотень додаткових робочих місць. Фінансові засоби на будівництво гавані надані кіпрськими інвесторами.

Що відомо про Paralimni Marina?

Гавань запрацює, за попередніми підрахунками, через два роки. Буде налагоджена безперебійне постачання палива, електроенергії і води. В проекті передбачене місце для швартовки 300 суден. Марина стане пропускним пунктом: через морські ворота Кіпру іноземці зможуть офіційно потрапити на територію республіки. З цієї причини на Paralimni Marina буде розташована таможня, імміграційна служба і поліція.

У гавані побудують адміністративні та житлові (вілли і елітні квартири) будівлі, комерційні об'єкти – гастрономічні заклади і магазини. Буде створений парк для прогулянок і пішохідні доріжки до пляжів Протараса. Тільки будівництво стоянки для яхт, за попередніми підрахунками, обійдеться в € 110 млн.

Місце для будівництва гавані вибране не випадково. Популярний туристичний курорт Протарас у Паралімні знаменитий кришталево чистими водами і золотистими піщаними пляжами, які є однією з визначальних особливостей регіону Фамагуста. У місті жваве нічне життя, гарні рибальські гавані, середньовічні церкви, розмаїття пам'яток. А лісовий парк зі скелями, печерами і бухтами ідеально підходять для плавання, дайвінгу, прогулянок на яхтах і їзди на велосипеді.

Завдяки гавані, за очікуваннями фахівців, в місті збільшиться кількість туристів, і зросте попит на житлову та комерційну нерухомість.

Думка президента Кіпру

Глава держави Нікос Анастасіадіс повністю задоволений проектом Paralimni Marina. Він упевнений, що місцеві органи влади знаходяться на правильному шляху в питанні розвитку регіону. Президент республіки висловив подяку інвесторам, які внесли фінансові кошти. І підкреслив, що дуже радий тому, що місцеві компанії вірять в майбутнє країни і всіляко його підтримують.

Фотографія: http://paralimnimarina.com

Підписка на розсилку