Середземноморський фонд туризму визнав провідну роль Греції

У Середземноморському фонді туризму, Mediterranean Tourism Foundation, поповнення - міністр туризму Греції Олена Кондур стала його почесним членом. Вона буде разом з іншими учасниками ради директорів розробляти стратегію розвитку туристичного сектора.

Виступ Кундури на раді

Олена Кундура виступила на засіданні фонду і поінформувала про стратегію, яку розробила Греція для покращення туристичної галузі. Вона розповіла, як розвивався туристичний сектор в країні в останні чотири роки.

Грецький міністр туризму зазначила, що вжиті заходи дали вражаючий результат  збільшилася туристична привабливість країни, і значно зросла прибутковість сектора. На завершення виступу Кундура звернула увагу на важливість туристичної галузі для середземноморських країн, оскільки від неї багато в чому залежить і економічна ситуація, і настрої в суспільстві.

Міністром було порушене питання виходу Великої Британії зі складу Європейського Союзу. На даний момент він знаходиться буквально на порядку денному у всієї Європи. Також Олена Кундура взяла участь у спеціальному засіданні Mediterranean Women in Tourism, у ході якого обговорювалося поліпшення становища жінок в секторі туризму.

До сих пір зберігається значна нерівність відносно жінок. Оплата праці у представниць жіночої статі значно нижче, їх не беруть на певні посади. Жінкам пропонується тільки неповний робочий день, неформальні та сезонні підробітки. Вони частіше стають жертвами сексуальної експлуатації. Головна мета Mediterranean Women in Tourism - розширення прав і можливостей представниць жіночої статі в секторі туризму.

Роль Мальти, склад і задачі фонду

Кандидатура Кундура була запропонована президентом Мальти. Саме завдяки їй Олена Кундура отримала запрошення на участь у зборах фонду в цьому році. Воно відбулося на Мальті. Таким чином Mediterranean Tourism Foundation визнала за Грецією провідну роль в туристичному розвитку регіону.

Раніше честі стати членом організації удостоювалися дуже значущі персони: Талеб Ріфаї  в минулому очолював генеральний секретаріат World Tourism Organization UNWTO; Дана Фірас  посол доброї волі United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization; йорданська принцеса, екс-міністри середземноморських країн і представники різних організацій, які на міжнародному рівні займаються питаннями туризму.

Середземноморський фонд курує турсектор і націлений у своїй діяльності на збільшення привабливості регіону для іноземців. Ініціатором створення організації є глава Мальти. В даний час фонд плідно співпрацює з СОТ при Організації Об'єднаних Націй, а також з виконавчою владою Європейського союзу. Разом вони розробляють стратегію розвитку туристичної сфери на території ЄС і, зокрема, в районі Середземномор'я.

Підписка на розсилку