Олена Кундура визнана кращою в галузі туризму

Олена Кундура успішно очолює грецьке Міністерство туризму. За видатні досягнення в туристичній галузі вона була нагороджена «Найкращий міністр туризму в світі». Нагороду вона отримала від Pacific Area Travel Writers Association.

У рамках премії PATWA була відзначена не тільки міністр, але і сама Греція. Її назвали кращим напрямком для відпочинку. Це ще один доказ, що держава на Балканському півострові майже відновилася після кризи і успішно розвиває туристичну галузь.

Успіхи міністра туризму Греції

Олена Кундура стала також і «Жінкою року». Почесне звання їй було присуджено професійною жіночою організацією Women's organization for Saudi Arabian Women. Вона прагне розвивати і просувати можливості жінок Саудівської Аравії. Міністр туризму Греції, на думку активістів iSAW, внесла значний внесок у турботу про жінок і дітей.

Але і це не всі нагороди Олени Кундури. Міжнародний інститут світу відзначив її успіхи в розвитку національної туристичної галузі. Міжнародна неурядова організація визнала, що розроблена нею стратегія по відновленню туристичного сектора після кризи є однією з найефективніших на сьогоднішній день.

Хто стоїть за досягненнями

Сама Олена Кундура в інтерв'ю Афінсько-македонському агентству новин зазначила, що її нагороди - це не особисте досягнення, а важливе визнання для грецької туристичної галузі в цілому. Свої почесні звання вона присвятила Греції і її жителям, які, за її словами, є найбільш привітними, веселими і гостинними в світі.

Також в інтерв'ю вона висловила величезну подяку прем'єр-міністру Алексису Ципрасу за високу довіру, яку їй було надано. Він довірив Олені Кундурі відновлення туристичної галузі, поділившись своїм баченням стратегії розвитку.

Міністр подякувала за чудову роботу всім співробітникам Міністерства туризму, а також організаціям і державним виконавчим службам, які посприяли в досягненні мети. Особливі слова були сказані на адресу приватних гравців на туристичному ринку, оскільки вони також зробили неоціненний внесок у розвиток галузі.

І ще одне визнання

Нещодавно Олену Кундуру удостоїли честі – стати членом ради директорів в Середземноморському фонді туризму. Запрошення вона отримала особисто від глави Мальти. Таким чином, туристична організація визнала, що Греції відводиться не остання роль у розвитку середземноморських курортів і туристичної галузі в регіоні в цілому.

Підписка на розсилку