Компанія Grekodom – учасник виставки Dubai Property Festival

У виставці Dubai Property Festival візьме участь і грецький девелопер Grekodom. Номер стенда компанії – GPM-013. Співробітники Grekodom проінформують відвідувачів про:

 

  •   процедуру купівлі нерухомості
  •   умови оподаткування
  •   нові інвестиційні проекти на території Греції та Кіпру
  •   отримання ППП в Греції і громадянство на Кіпрі.

 

З представниками компанії можан буде поспілкуватися по типових проектах в «Кріаріци» – ЖК на півострові Халкідіки. Для інвесторів доступні пять варіантів житлових об'єктів площею від 60 до 250 кв.м. Стартова вартість – € 150.000

Dubai Property Festival: что стоит знать

Виставка в найбільшому місті ОАЭ проводиться у співпраці з International Property Show. Вона є наймасштабнішою на Ближньому Сході подією, яка націлена на продаж нерухомості по всьому світі.

Dubai Property Festival – краще місце для зустрічей і переговорів з провідними спеціалістами по нерухомості з різних країн. Тільки в рамках виставки покупці отримають ексклюзивні пропозиції – умови будуть доступні 3 дні.

На Dubai Property Festival будуть проведені дискусії для обміну знаннями між гравцями галузі нерухомості. Пройдуть презентації, які дадуть учасникам виставки всебічний огляд сектору та познайомлять із новими ідеями і ефективними стратегіями для маневрування на сучасному динамічному ринку. Заплановано й семінари для професіоналів у галузі нерухомості, зацікавлених в навчанні, кар'єрному зростанні і більш глибокому розумінні останніх тенденцій і актуальних можливостей ринку.

У минулому році учасниками виставки стала 131 компанія з 30 країн, а також понад 20 тисяч відвідувачів з 143 країн. В Dubai Property Festival взяли участь всі провідні забудовники світу і інвестори, державні органи, банки та фінансові установи, постачальники юридичних послуг, аукціонні будинки і брокери з нерухомості, покупці житла і рітейлери будівельних матеріалів, архітектори і консультанти. В рамках заходу була представлена ​​краща нерухомість.

Дізнатися детальну інформацію про виставку і завантажити брошуру можна на офіційному сайті – http://dubaipropertyfestival.com/.

Ласкаво просимо на зустріч із професіоналами на Dubai Property Festival!

Підписка на розсилку