Ellinair визнана компанією, яка найшвидше зростає на внутрішньому ринку Греції

Грецький авіаперевізник Ellinair отримав престужну нагороду «Найдинамічніша авіакомпанія на внутрішньому ринку країни». Про це було оголошено на щорічній церемонії нагородження 19th Airline Marketing Conference of AIA (Athens International Airport). Вибір на користь компанії Ellinair був зроблений на основі аналізу регулярних пасажирських перевезень. Приз вручили представнику фірми Наташі Дзику (Natassa Tzikou).

Потужності та досягнення Ellinair

Престижна нагорода підкреслила активний розвиток авіаперевізника, а також стала індикатором правильності зробленої стратегії розвитку. Після визнання на 19th Airline Marketing Conference of AIA у компанії з'явилася можливість стати найбільш конкурентоспроможним авіаперевізником в країні, оскільки рівень довіри пасажирів до неї зріс у кілька разів.

Грецька авіакомпанія Ellinair входить у холдинг Mouzenidis Group, базується в міжнародному аеропорту Салоніки і працює на внутрішньому ринку вже понад 5 років. Парк компанії складають пасажирські дводвигунні реактивні авіалайнери середньої вантажопідйомності A320 і A319. У 2018 році Ellinair подолала бар'єр в 1000000 пасажирів.

Маршрути і новий рейс

Авіакомпанія має розгалужену маршрутну мережу. В даний час вона пов'язує 8 грецьких міст із Афінами, при цьому нові рейси додаються щорічно. Ellinair розвиває не тільки мережу внутрішніх маршрутів, а й опрацьовує нові напрямки по всьому світу.

У цьому році з'явився рейс, який з'єднає Республіку Казахстан з Грецією. Літак буде вилітати з Салонік і приземлятися в Алмати. Перший рейс запланований на 2 червня. Пасажирам будуть запропоновані комфортабельні лайнери Airbus A319. У повітрі вони проведуть близько шести годин

Новий рейс буде літати раз на 10-11 днів. За інформацією прес-секретаря аеропорту Алмати Наталії Соколової, заплановано два рейси на тиждень - у середу і в неділю. Квитки будуть доступні для покупки через інтернет. Орієнтовна вартість перельоту в одну сторону складе € 329.

Підписка на розсилку