Греция увійшла до трійки наймальовничіших країн світу

Туристичний оператор Sovereign Luxury Travel провів нове дослідження, в центрі уваги якого були природні красоти різних країн, знакові ландшафти і кольорові палітри, характерні для тієї або іншої держави. Результати були використані відомим австралійським видавництвом Lonely Planet – спеціалізується на публікації туристичних путівників.

Лідери списку від Lonely Planet

У публікації Lonely Planet були відзначені 20 європейських країн, які можуть похвалитися найцікавішою кольоровою палітрою Лідером стали Нідерланди. Палітра країни: яскравий помаранчевий, фіолетовий, насичений зелений і синьо-сірі відтінки.

На другому місці – Італія. Їй властива тепла кольорова гама: багатоманіття відтінків від золота величного Колізею до теракотових переливів романтичної Флоренції.

Греція опинилася на третій позиції. В її палітрі: глибокі сині і розкішні смарагдові відтінки – притаманні островам і морям, а також сліпучий білосніжний колір – характерний для грецьких пляжів і архітектури острова Санторіні.

Дослідники окремо відзначили багатство грецької палітри. Крім синіх, смарагдових і білих квітів, вони виділили жовто-помаранчеві переливи мінойських палаців на острові Крит, а також благородний сірий колір середньовічних замків і мечетей, побудованих ще під час Османської імперії.

Досягнення Греції

В останні роки Греція постійно виявляється на перших позиціях в різних рейтингах. Наприклад, в минулому році вона стала абсолютним лідером за кількістю присвоєних «Блакитних прапорів» - знаки якості пляжів і прибережних зон. Країна була визнана одним із кращих напрямків для відпочинку в світі за версією PATWA International Awards.

А недавно в Лондоні Греція стала лідером в рейтингу круїзних напрямків - отримала першу премію від Міжнародної асоціації морського туризму. «Оскар круїзів» істотно підвищив привабливість країни для туристів. На церемонії Wave Аwards середземноморська країна посіла друге місце серед найулюбленіших круїзних напрямків у світі. Обійшов Грецію тільки Барбадос.

Ще одне досягнення країни на Балканському півострові - нове призначення грецького Міністра туризму в Середземноморському фонді туризму. Олена Кундура увійшла до ради директорів асоціації за наполяганням президента Мальти. І Кундура визнана «Кращим міністром туризму».

Підписка на розсилку