У Лімасолі з'явився «Монумент миру і толерантності»

У Лімассолі нова визначна пам'ятка - «Монумент миру та толерантності». Його відкриття відбулося 18 травня. Для встановлення пам'ятника вибрали район Айос Тіхонас, а саме морський променад, який знаходиться між готелями Amathus і Four Seasons. Місцева влада планує використовувати зображення бронзової скульптури при розробці дизайну поштових листівок. Їх продаватимуть у поштових відділеннях та сувенірних крамницях.

Що собою являє монумент

Новий пам'ятник - це цікава сюжетна композиція з бронзи. Щоб висловити основну ідею - мир і толерантність - за основу творці взяли оливкове дерево, вершину якого вінчає земна куля. На ньому сидять з розправленими крилами два голуби - символи миру. Кожен в дзьобі тримає по оливковій гілочці.

Символізм нового монумента

Відповідно до задумів міської влади, пам'ятник повинен стати одним із символів міста. Тому всі його деталі ретельно продумувалися. Оливкове дерево було вибране не випадково. Кіпр пишається своїми успіхами і традиціями в виробництві оливкової олії.

Автори проекту спробували через цей монумент донести до людей ідеї гуманізму, миру і вирішення будь-яких питань за допомогою мирного і конструктивного діалогу. Як заявив президент Кіпру, цим монументом була зроблена спроба висловити прагнення об'єднати острів.

Автори і спонсори будівництва

Автором проекту став Микола Івчіков, який займається підприємницькою діяльністю на території Кіпру. Він взяв на себе і фінансове забезпечення. За втілення ідеї в реальність відповідав Філіппос Япаніс - відомий кіпрський скульптор, що працює з бронзою і мармуром.

Урочисте відкриття монумента

На церемонії відкриття монумента був присутній президент країни Нікос Анастасіадіс. Він залишився задоволений виконаною роботою.

Підписка на розсилку