Нікосія: де ви точно не засумуєте

Далеко не всі туристи люблять ходити по музеях, когось ходьба між залами неабияк стомлює. Але безумовно не відпочивальників у Нікосії. У самому центрі кіпрського міста є унікальний музей. Тут нікого і ніколи не здолає нудьга.

Нескучний музей займає перший поверх невеликого двоповерхового будинку, стіни якого виконані у венеціанському стилі. Знайти його легко - поруч стоять церкви Святого Сави (Agios Savvas Church) і Тріпіотіс (Trypiotis).

Музей і його експонати

1981 рік вважається роком його заснування. У ньому знаходиться вражаюча колекція поштові марок. Їх збирали співробітники місцевої поштової служби протягом багатьох років. За експонатами можна вивчати поштову історію Кіпру і самої держави. Крім марок, в залах музею виставлені й інші знахідки.

У центральному залі виставлена ​​унікальна колекція експонатів, які розповідають про той період, коли Велика Британія панувала на острові. Це найстаріша серія марок, які збереглися до теперішнього часу. На них зображена королева Вікторія і є напис CYPRUS. У центральному залі виставлена ​​колекція поштових марок 1928 року. На них надруковані зображення видатних історичних персонажів і найбільш знакові місця в історії острова.

В далеких залах виставлені конверти і марки, які були запущені у виробництво в 1960 році після проголошення незалежності держави. Також в музеї представлені поштові штемпелі - використовувалися в сільській місцевості, марки - використовувалися англійськими військовими таборами, філателістичні книги, ваги і друку, якими маркували застраховані листи.

Завдяки експозиції музею можна простежити багату кіпрську історію і дізнатися, як можна було застрахувати поштове відправлення в різні періоди розвитку держави. За допомогою марок, альбомів та інших філателістичних матеріалів - про великих кіпрських діячів і місцеву культуру.

Музей відкритий в усі дні, крім неділі.

Підписка на розсилку