На Хіосе і Лесбосі відбудеться конференція ICSIMAT

З 17 до 21 липня на північних Егейських островах Хіосе і Лесбосі пройде конференція International Conference on Strategic Innovative Marketing and Tourism. Вона буде присвячена питанням туристичної галузі і стратегічного інноваційного маркетингу. Організатор – створений у 2018 році University of West Attica. Захід буде проводитися в співпраці з професором Андронікой Кавурою.

Низкою організаційних питань будуть займатися представники різноманітних відомств: Міністерства туризму, різноманітних муніципалітетів і спонсорів. Активну підтримку надасть Грецька академія і інтернет-ресурс GREKOMANIA. Інформаційний спонсор заходу – телеканал ΣΚΑΙ.

Учасники конференції

На ICSIMAT запрошені представники вишів: канадського Лаврентійського університету (м. Великий Садбері, Онтаріо), турецького університету Яшар (Ізмір), американського Державного університету Нью-Йорка (Освего), кіпрського приватного Університету Неаполіс (острів Пафос), мексиканського Гвадалахарського університету та інших світових університетів-партнерів. Серед учасників будуть і уповноважені урядів різних країн.

Задачі міжнародної конференції

За задумом організаторів, захід має стати своєчасною та інтерактивною міжнародною платформою для галузевих фахівців і вчених із усього світу. Основне завдання ICSIMAT полягає в формуванні нових перспектив і напрямків розвитку маркетингу в світі. Обговорюватимуться інноваційні технології і світовий туризм. Головна мета - визначити майбутнє маркетингових досліджень і оцінити вплив на них інноваційних цифрових технологій. Гості зможуть познайомитися один із одним і знайти партнерів для подальшої роботи над тими чи іншими питаннями.

Як стати учасником ICSIMAT

Для участі в конференції в складі однієї з делегацій необхідно відправити заявку на сайті icsimat.com або відправити запит по електронній пошті. Також можна надіслати свої наукові статті. Вони будуть зачитані і доступні для ознайомлення учасникам ICSIMAT в друкованому або електронному видах.

Підписка на розсилку