Туристична галузь принесла Греції рекордний прибуток в 2018 році

За чотири роки кількість туристів у Греції зросла на 35%, що призвело до стрімкого збільшення прибутковості галузі. Наприклад, за минулий рік туризм приніс прибуток у розмірі € 1,5 млрд. Це рекордна цифра для країни. Про успіхи в туристичної галузі розповіла Олена Кундура, яка залишає пост міністра туризму. Її наступник - Фанасісу Теохаропулосу.

За словами ексміністра, грецький уряд доклав усіх зусиль, щоб вивести країну з кризи. Ключова роль була відведена саме туризму. Завдяки доходам, отриманим від галузі, країну вдалося повернути до зростання.

Відставка Кундури - це її особисте рішення. Вона прийняла його після чотирьох успішних років роботи на посаді міністра туризму, оскільки планує брати участь у виборах до Європейського парламенту.

Олена Кундура вважає правильним те, що вперше за багато років, уряд зробив ставку саме на туристичну галузь і виділив її як пріоритетний напрям для інвестицій.

Основні успіхи туристичної галузі Греції

За підсумками минулого року грецький кордон перетнули понад 33 мільйонів туристів із різних країн світу, в тому числі і на круїзних лайнерах. Якщо порівняти цей показник із даними 2014 року, то чистий приріст склав 9 мільйонів людей.

За темпами зростання вона в 3,5 рази перевищила грецьку економіку. За аналогічний період її результати - динаміка всього на 2%. У порівнянні з темпами зростання європейської економіки грецький туризм обігнав її на 2,4%.

Туризм у Греції розвивається стрімкими темпами, що призводить до швидкої появи нових робочих місць, оновлення інфраструктури та зростання виробничих секторів. Кундура розповіла і про залучених інвестицій. Виконана робота дозволила країні змінити свій образ на світовій туристичній арені.

Країна вийшла на лідируючі позиції в світі за рівнем розвитку туризму і була відзначена численних міжнародних нагород за успіхи в галузі. Новий глава міністерства туризму пообіцяв сприяти ще більшому зростанню сектора, оскільки зараз економіка країни спирається саме на туризм.

Підписка на розсилку