Том Генкс став громадянином Греції

Глава Греції Прокопіс Павлопулос підписав документ, згідно з яким Том Генкс став громадянином країни. Відомий актор отримав паспорт в порядку натуралізації. Річ у тому, що з 1988 року він є чоловіком Ріти Вілсон, що має грецьке походження. Дружина актора - актриса, співачка і продюсер, популярна в США не менше свого знаменитого чоловіка.

У подружжя є власний особняк на острові Антипарос в Егейському морі. Щорічно Том і Рита проводять тут літню відпустку. Понад 10 років тому оскароносний актор в одному з інтерв'ю згадував, що в душі відчуває себе справжнім греком і дуже щасливий, що одружений на жінці грецького походження.

Процес натуралізації

Громадянство шляхом натуралізації, так само, як і Том Хенкс, можуть отримати всі, хто виконає низку умов. В першу чергу, на грецьке громадянство можуть претендувати всі, хто перебуває у шлюбі з громадянином Греції.

Грецький паспорт також видають за особливі заслуги, наприклад, за наукове відкриття, видатні спортивні досягнення, створення предмета мистецтва, який отримав визнання широкого загалу.

Разом з грецьким громадянством можна мати паспорт будь-якої іншої країни, якщо вона теж передбачає наявність не 1-го громадянства. Особливістю грецького громадянства є те, що одночасно з ним людина стає ще й громадянином Європейського союзу.

Діти громадянина Греції автоматично стають громадянами країни, де б вони не народилися, але якщо пологи відбулися в одній з грецьких клінік, а батьки є іноземцями, то громадянство дітям не надається.

Механізм втрати громадянства в Греції відсутній. Паспорт не забирають навіть при отриманні громадянства в іншій країні. Єдиний спосіб, який дозволяє розірвати правові відносини з Грецією - це добровільно вийти з громадянства, подавши до уповноваженого органу відповідну заяву.

Джерело фотографії: http://www.starslife.ru/

Підписка на розсилку