Будівництво в Ларнаці

Триває грандіозне будівництво на Кіпрі. У травні цього року комісією з оцінки впливу проектів на стан навколишнього середовища, розглядалося зведення 17-поверхових будівель у Ларнаці. Вартість проекту оцінюється в 75 мільйонів євро. Крім власних коштів, виділених на будівництво, агентство буде залучати доходи від попереднього продажу офісів і житлових приміщень. Компанія AVOLO PROPERTIES LTD планує здати комплекс в експлуатацію через 40 місяців після початку реалізації задуму.
 
Дві вежі, з'єднані мостом, стануть "містом в місті". Саме така концепція була запропонована розробниками. Для будівництва використовують наземну і підземну території. Центр здоров'я і краси розміститься на мінус першому рівні. Під паркінг відведуть простір під землею. Загальна місткість парковки складе 1169 місць, з них 72 паркувальних місця виділять для автомобілів людей з особливими потребами і ще 66 місць для велосипедистів. Перші три поверхи планується віддати під офіси, художні майстерні та виставкові зали. Приміщення під магазини, кафе і бари можна буде орендувати також на одному з цих поверхів. У переході між будинками, на висоті 8 рівня, вмонтують басейн і ресторан. Вище з'являться апартаменти. Незабаром на продаж виставлять 16 студій, по 16 квартир з однією і трьома спальнями, 54 квартири з двома спальнями і 20 з чотирма. За задумом розробників, розгалужена інфраструктура комплексу приверне ще більше туристів і місцевих жителів. Бізнесмени вже зараз замислюються про придбання нової нерухомості на Кіпрі.
 

 
Архітектурний проект отримав назву Salt Lake City. Споруди будуть нагадувати величезні кристали солі. Такий дизайн з'явився вельми невипадково, в околицях знаходиться соляне озеро Аліки. Щоліта там можна спостерігати процес кристалізації солі. Водойма є місцевою визначною пам'яткою, тому комплекс добре впишеться в кіпрський пейзаж. Висота веж буде дорівнювати 75 метрам, а загальна площа ділянки складе 29 518 кв.м.
 
На острові щорічно на 40% зростає продаж об'єктів нерухомості. Довгострокові інвестиції на Кіпрі починають приносити дохід всього за 3-5 років. Громадяни третіх країн прагнуть вкладати кошти в місцеву економіку ще й через можливість отримання другого громадянства. Придбання офісу або квартири в новому комплексі, будівництво якого починається в Ларнаці, стане вигідним вкладенням коштів і для бізнесменів і для приватних осіб.
 
Джерело: https://evropakipr.com

Підписка на розсилку