Lamda Development випускає 7-річні облігації

Грецька інвестиційна компанія Lamda Development опублікувала бюлетень, в якому йдеться про випуск 7-річних корпоративних облігацій, що стануть вельми прибутковим фінансовим інструментом для потенційних інвесторів. Продавати акції почали 15 липня. Компанія має намір реалізувати 320 тисяч цінних паперів по тисячі євро за штуку. Третина від загального обсягу акцій планується реалізувати приватним покупцям, а залишкова частка буде розподілена між інституційними інвесторами. Щоправда, це обмеження буде застосоване, якщо обсяг виручки досягне мінімального порогу - 270 млн євро, в іншому випадку воно буде скасоване.

Дефіциту покупців не очікується, оскільки інвестування в Грецію обіцяє бути досить вигідним: прибутковість цінних паперів буде варіюватися в межах 3,4-3,8%. Згідно з попередніми розрахунками, продаж акцій дозволить виручити компанії до 320 млн євро.

Зазначена сума буде спрямована на покриття гарантійних зобов'язань для відкриття кредитної лінії на будівництво Elliniko - мегапроєкту на території старого афінського аеропорту, на місці якого буде зведено сучасний комплекс з житловими будинками та торговельно-розважальними комплексами. В результаті реалізації цього масштабного проєкту будівельна компанія розраховує отримати багатомільйонний прибуток від продажу сучасної нерухомості в престижному місці міста (місце будівництва має розвинену дорожню й інженерну інфраструктуру).

Таким чином, вигідні вкладення не тільки принесуть непоганий прибуток інвесторам, а й допоможуть перетворити обличчя столиці острівної держави. На відміну від інших галузей економіки, нерухомість в Греції демонструє поступальне зростання, тому потенційні інвестори помітно активізувалися на цьому ринку. Зокрема, аналогічним механізмом залучення коштів до цього успішно скористалися й інші інвестфонди: GEK Terna і Titan Cement. Першій компанії вдалося залучити пів мільярда доларів під 2,75%, а інша фірма виручила від продажу акцій чверть мільярда доларів під ту ж процентну ставку. Таким чином, Греція поступово перетворюється в одне з найбільш привабливих місць для вкладень на карті Європи, потенційним інвесторам залишається тільки не упустити вдалий момент і правильно вибрати об'єкт для вкладення коштів.

Світлини: https://www.lamdadev.com/

Підписка на розсилку