Грецький Скопелос попав у рейтинг "таємничих островів"

Американський журнал Travel + Leisure представив список з 30 "таємничих островів", і Скопелос посів у ньому 6-е місце. Це престижний рейтинг від провідного видання про подорожі - в нього потрапляють дійсно мальовничі острови.

Чим примітний Скопелос

Острів використовувався в зйомках мюзиклу Mamma Mia. Він приваблює туристів красивим природним ландшафтом, великою кількістю старих візантійських церков і храмів, затишними тавернами під синіми дахами. Тут можна чудово провести час у тиші і самоті. Скопелос популярний не тільки особливою романтичною атмосферою, але і тим, що біля його берегів затонуло судно "Christoforos". Це відносно сучасний корабель, який чудово зберігся. Він привертає в ці місця дайверів.

Скопелос відомий не тільки пам'ятниками старовини, мальовничими природними куточками і затишними тавернами з багатою кухнею. Тут чудові пляжі, найбільшою популярністю користуються два з них: Стафілос і Велона. А ще близько 80% території острова покрито хвойним лісом.

Більшість курортних регіонів в Греції сьогодні - галасливі місця, де завжди багато туристів. Це позбавляє історичні регіони тієї особливої ​​атмосфери, яка тягне романтиків. Скопелос - рідкісний виняток із правил. Незважаючи на популярність у європейських туристів, острів зберіг сільську усамітненість, спокій.

Райський куточок в Егейському морі

Скопелос є частиною архіпелагу Північні Споради. Він знаходиться в північно-західній частині Егейського моря на схід від материкової Греції. Особливу атмосферу на острові створюють місцеві жителі фермери і рибалки. Місцева інфраструктура закладів громадського харчування відрізняється національним колоритом. У тавернах можна замовити страви, приготовані за традиційними рецептами з овочів, вирощених на землі острова. Риба в меню теж місцева. Багато страви, представлені в тавернах Скопелос, недоступні в центральній Греції.

Природні ресурси острова вражають своєю незайманою красою. Індустрія туризму ніби не торкнулася цих місць. Втім, туристи не відчувають нестачі в сервісі. Дістатися сюди нескладно - для цього існують поромні переправи. Щоб швидко пересуватися по території Скопелос, варто скористатися місцевим сервісом таксі. Також доступні морські прогулянки навколо острова, які дарують незабутні враження. Якщо підсумувати всі переваги Скопелос, стає зрозуміло, що він не випадково потрапив в список "таємничих островів".

Підписка на розсилку