Інвестиції в Нікіті, Сітонія, Халкідіки. Переваги і особливості

Нерухомість Греції стає чудовим способом вкладення коштів. Особливо привабливим у цьому плані стає півострів Халкідіки. Це одне з кращих місць центральної частини країни.

Популярність

Бажаючі придбати нерухомість на Халкідіках звертають увагу на Сітонія. Це другий півострів, що розташований на півдні Халкідіків. Він примітний своєю безтурботною і спокійною атмосферою. Нерухомість тут купують люди, які вважають за краще розміреність і умиротворення. У цій частині простягаються величезні території незайманої природи, а також заповідник.

Окремих слів заслуговує селище Нікіті. Це популярний курорт, що знаходиться в 37 км від селища Неа-Муданья і в 90 км від аеропорту міста Салоніки. Головний пляж цього курорту є піщаною смугу довжиною 4 км та шириною 10-15 м. Море майже завжди залишається спокійним. Окремих слів заслуговує пологий спуск. Цей пляж стає ідеальним місцем для сімейного відпочинку.

У Нікіті створені всі умови для тимчасового і постійного проживання. У селищі є магазини, ресторани, таверни, зони відпочинку, аптеки. У селищі також розташовані: відділення банку і державна марина (110 причалів). Додатковою перевагою стає прекрасне повітря. Селище оточене хвойним лісом і морем, що дозволяє туристам і місцевим жителям відчути цей особливий клімат.

Нікіті - досить велике поселення, де постійно проживає 2500 чоловік. У старій частині селища ведуть своє господарство корінні жителі. У прибережній зоні все створено для зручності відпочивальників.

Інвестиційна привабливість

Люди, які віддають перевагу купівлі нерухомості в Греції, нерідко вибирають прибережну частину Нікіті. Причому тут можна знайти квартири і будинки на вторинному і первинному ринку. Це одне із небагатьох селищ, де є можливість придбати нерухомість від забудовника. Наприклад, зараз відбувається будівництво квартирного комплексу Bomo Nikiti Apartments.

В останні роки ціни на нерухомість в Нікіті зросли майже на 20%. Причому це зростання триває, хоча в цілому по країні воно припинилося. Ситуація обумовлена ​​тим, що попит в селищі перевищує пропозицію. Особливо це стосується квартир з ціною до 100 000 євро.

Вартість квадратного метра житла в Никити коливається в районі 1250-2500 євро. У деяких випадків ціна може бути і вище. Тому тут можна знайти як бюджетну, так і ексклюзивну нерухомість. На вартість житла помітно впливає віддаленість або близьке розташування від моря. 

Багато які інвестиції в півострів Халкідіки мають відношення до нерухомості Никити. Збільшення ціни на житло в цьому регіоні призводить до зростання капіталу. Важливу роль тут відіграють і сервіси довгострокової оренди, і активну участь Греції в програмі «Золота віза». Це призвело до активізації іноземних інвесторів, число яких продовжує зростати.

Важливо відзначити, що сьогодні Нікіті є селищем, де видано найбільше дозволів на будівництво. При цьому темпи такого будівництва продовжують збільшуватися.

Переваги

Інвестиції в Нікіті мають серйозні переваги, серед яких:

 • великий вибір житла;
 • можливість придбати нерухомість від забудовника;
 • популярність курорту;
 • чудовий клімат;
 • всі необхідні умови для відпочинку;
 • тепле море, ідеальна можливість для занять водними видами спорту;
 • чисті пляжі, нагороджені «блакитними прапорами» ЄС;
 • відмінні умови для сімейного відпочинку;
 • близькість до Салонік;
 • доступне переміщення по півострову;
 • активний розвиток регіону.

Купівля нерухомості в Нікіті - вигідне вкладення коштів. Придбати житло в селищі можна як для інвестицій, так і для відпочинку. Це залежить від завдань, які перед собою ставить інвестор. Для підбору потрібної нерухомості в Нікіті звертайтеся до фахівців компанії Grekodom Development.

ВСІ ПРОПОЗИЦІЇ НА СІТОНІЇ, ХАЛКІДІКИ

Підписка на розсилку