У проєкті «Еллініко» бере участь група компаній TEMES

Більш ніж в 300 млн євро обійдеться будівництво двох готельних комплексів на території колишнього аеропорту Еллініко в Афінах.

Реалізувати проєкт має намір сім'я Константакопулос, що володіє групою компаній TEMES. Найбільший грецький девелопер нещодавно викупив контрольні пакети двох фірм, які спочатку планували будувати готелі. Сумарно групі компаній TEMES належить 70% їх акцій.

Крім двох готельних комплексів на місці колишнього аеропорту з'явиться торговельний центр Marina, але ім'я організації-підрядника, яка буде реалізовувати цей проєкт, поки не називається. Водночас відомо, що партнером TEMES є компанія Lamda, яка володіє 30% акцій двох будівельних фірм.

Глава правління TEMES Ахіллеас Константакопулос заявив, що новий проєкт є для компанії перехідним, тому що це - крок у еру сучасних будівельних технологій. Компанія TEMES, за його словами, і до цього прагнула впроваджувати передовий досвід будівництва готелів і житлових комплексів, завдяки чому туристична індустрії в Греції отримала стимул у розвитку. Однак проєкт «Еллініко» - особливий, його місія полягає не просто в будівництві п'ятизіркових готелів, а в створенні цілого району з розвиненою інфраструктурою, що відповідає сучасним вимогам комфорту та екологічної безпеки.

Глава компанії Lamda Одіссеас Атанасіу підтвердив, що аналогів проєкту «Еллініко» в Греції досі не було. Він розкрив деякі подробиці будівництва, розповівши, що на набережній з'явиться яхт-клуб, а також буде створена комерційна зона з бутиками, ресторанами, розважальними закладами. Зараз, за ​​його словами, над цією частиною проєкту працюють фахівці Бюро архітектури.

В цілому забудова території колишнього афінського аеропорту займе близько 5 років. Це - перший інвестиційний етап, після чого компанії, які володіють акціями будівельних фірм, розраховують на отримання прибутку. Термін окупності комплексу «Еллініко» не озвучується, але відомо, що це будівництво - лише перший крок на шляху створення так званої Афінської Рив'єри. Будівництво елітного екологічно справжнього району з парком на 1000 га було задумане більше 20 років тому, але стало можливим лише завдяки групі компаній TEMES. Передбачається, що після завершення облагородження території і будівництва житлових комплексів кількість мешканців муніципалітету Еллініко-Аргируполі збільшиться приблизно на 25 тисяч осіб.

Джерело: thehellinikon.com

Підписка на розсилку