Опубліковані перші фотографії VIP-курорту мільярдера на грецькому Скорпіосі

Дмитро Риболовлєв - підприємець і мільярдер, який входить в Топ-20 найбагатших людей Росії, продовжує будівництво елітного курорту VIP Exclusive Club на грецькому острові Скорпіос. Журнал Forbes опублікував перші фотографії цього проэкту, якими поділився представник бізнесмена.

Згідно з планом, комплекс буде включати в себе п'ятизірковий готель на 48 ліжко-місць (9420 кв.м), басейни, амфітеатр, спа-центр і спортивні об'єкти. Також погоджено будівництво ферми, птахофабрики, стайні, фруктового саду, виноградника і штучного озера. На сході і півдні острова розташовані старі аварійні будинки. Як пише Business Insider, раніше в них жив екс-власник Скорпіос - Аристотель Онассіс. У число цих будівель входить і відомий «Рожевий дім» - маєток його другої дружини Жаклін (вдова Джона Кеннеді, колишня перша леді Сполучених Штатів). Риболовлєв має намір повністю реконструювати всі застарілі споруди, а також оновити інфраструктуру острова. Нинішню гавань розширять, щоб курорт міг приймати гостей з великими яхтами. Підготовчий процес розпочався ще в 2020 році. Очікується, що VIP Exclusive Club буде готовий вже до літа 2024 року.

Грецький мільярдер Арістотель Онассіс купив Скорпіос ще в 1963 році. У 1988 році померла дочка бізнесмена - Крістіна, і з тих пір острів закинули. Дмитро Риболовлєв придбав його в 2013 році у внучки Онассіса - Афіни. Ціна угоди - $ 153 млн, причому в цю вартість входить не тільки Скорпіос, а й сусідній Спарті. Формально покупцем виступив не сам Риболовлєв, а одна із трастових компаній, пов'язана з його донькою Катериною. Дмитро використовує цей метод ще з часів розлучення зі своєю колишньою дружиною Оленою.

Сім'я мільярдера користується островом тільки для приватних потреб: в 2014 році Катерина відзначила там своє 25-річчя, а наступного року - весілля.

 

Лише в грудні 2020 року грецька влада схвалила будівництво VIP Exclusive Club на Скорпіос. За попередніми оцінками, цей проєкт може створити 130 нових робочих місць, а інвестиції в нього складуть близько $ 200 млн. Риболовлєви планують використовувати острів для себе, але лише періодично. В інший час вони будуть здавати його в оренду, причому цілком, а не відводячи гостям лише окремі вілли або ділянки. Конкретна вартість найму ще не сформована, але представники Риболовлєва заявляють, що вона гарантовано перевищить € 1 млн на тиждень.

 

Джерело: forbes.ru

Підписка на розсилку