European Best Destinations назвала кращі напрямки для вакцинованих туристів: Греція в списку

Європейська комісія ще працює над електронним паспортом, який підтверджує вакцинацію від COVID-19. Але багато країн в ЄС вже зараз пускають на свою територію щеплених туристів. European Best Destinations (EBD) зібрала інформацію про такі держави і створила список кращих напрямків для поїздки на поточний рік.

EBD - міжнародна некомерційна компанія, головним завданням якої є популяризація туризму в Європі. EBD працює під егідою Єврокомісії і співпрацює з найбільшими туристичними агентствами.

Організація підготувала перелік країн, які почали пускати на свою територію вакцинованих гостей вже зараз. В основному це держави, економіка яких значною мірою залежить від припливу туристів.

На сайті EBD відзначається, що Греція, Португалія (особливо автономії Мадейра і Азорські острови), Швеція, Італія, Данія, Чехія і Польща мають намір полегшити в'їзд туристам, які зробили щеплення від коронавірусу.

Також організація повідомляє, що аналогічні заходи планує вжити низка країн, які не є членами Європейського союзу, але популярні серед мандрівників. Зокрема, це хоче зробити Грузія.

Першою з європейських держав сертифікати про вакцинації почала видавати Ісландія. Багато в чому це обумовлено тим, що вона не входить в ЄС і процедура затвердження документа зажадала менше часу і в цілому була простіше. При цьому Ісландія зобов'язується визнавати сертифікати інших держав, які входять в шенгенську зону.

Прикладу Ісландії наслідували інші європейські країни. Схожі правила планують ввести Швеція, Італія, Данія, Греція, Грузія і Португалія. Саме тому EBD назвала їх в якості кращих напрямків для туристичної поїздки найближчим часом.

На своєму сайті організація пропонує список з регіонів, які підійдуть для вакцинованих мандрівників. Це:

  • острова Кефалонія і Крит (особливо Ретімно) в Греції;
  • Грузія, Тбілісі та навколо;
  • автономна область Мадейра в Португалії;
  • автономна область Азорські острови в Португалії;
  • вся територія Ісландії;
  • місто Цавтат і історична область Конавле в Хорватії;
  • іспанська Севілья.

За прогнозами EBD перелік туристичних напрямків згодом буде тільки розширюватися. А з прийняттям загальноєвропейського паспорта вакцинованого для щеплених мандрівників взагалі не буде ніяких обмежень при пересуванні по території ЄС.

Підписка на розсилку