Сіднейський оперний театр буде підсвічений кольорами грецького прапора

«Ми з гордістю відзначаємо цю історичну річницю з греками усього світу» - зазначив прем'єр-міністр Нового Південного Уельсу, в той час як Лейбористська партія підтримала запит Грецької громади найбільшого австралійського штату (Greek Orthodox Community of NSW).

Знаменитий Сіднейський оперний театр буде відсвічений кольорами грецького прапора на честь 200-річчя початку грецької революції 1821 року. Про це повідомив прем'єр-міністр штату Новий Південний Уельс.

Раніше Лейбористська партія Нового Південного Уельсу підтримала прохання Грецької громади найбільшого австралійського штату (Greek Orthodox Community of NSW) підсвітити Сіднейський оперний театр синьо-білими кольорами грецького прапора в ознаменування 200-річчя початку грецької революції 1821 року.

«200 років з початку революції за незалежність Греції - це важлива річниця, і прохання підсвітити оперу кольорами грецького прапора не можна ігнорувати», - сказав лідер лейбористів Маккей, додавши:

«В Австралії поживає одна з найбільших грецьких громад у світі, а греки Нового Південного Уельсу - невід'ємна і цінна частина нашого мультикультурного суспільства».

Джерело: neoskosmos.com.

Підписка на розсилку