Перша в Греції водна злітно-посадкова смуга на Халкідіках

Затверджено перший у Греції гідроаеродром в регіоні Каністро / п-ів Кассандра, Халкідіки. Дозвіл було видано Генеральним штабом ВМФ у співпраці з Управлінням цивільної авіації та Міністерством судноплавства.

Компанія «Med Sea Health SA» взяла на себе дуже важливу бізнес-ініціативу - будівництво гідроаеродрому в Miraggio Thermal Spa Resort 5*.

Для реалізації затвердженого проєкту компанія в якості підрядника вибрала "Еллініка Ідатодромія" (Грецькі Гідроаеродроми), яка є першою компанією, що працює в області гідроаеродромів.

На затвердженому гідроаеродромі дозволяється, згідно з положеннями закону 4663/20, щодня виконувати до шести пар польотів (зліт - приводнення) на одну авіакомпанію гідролітаків. Польоти можуть виконуватися з ліцензованих гідроаеродроми і/або наземних аеропортів (з використанням гідролітаків-амфібій).

Генеральний директор компанії «Med Sea Health SA» пан Александрос Яннакідіс заявив, що «Я дуже щасливий, тому що з цим схваленням збулася наша мрія про більш широкий регіон Халкідіки. Miraggio стане з цього року першими в'їзними воротами, і це стане важливою віхою для туризму в Греції в цілому.

Греція з її величезною береговою лінією і прекрасними пляжами не буде вже заздрити іншим країнам, таким як, наприклад, Мальдіви, які вже багато років використовують гідролітаки в якості громадського транспорту. Такі напрямки, як Халкідіки, стануть більш доступними, в той час як відвідувачі, які вже знаходяться тут, зможуть злітати на острови на екскурсії, на кілька додаткових днів відпустки або навпаки.

Крім знаменитих островів Егейського моря і столиці, тепер ті, хто мріють приїхати до Греції, зможуть відвідати менш відомі та невідомі, але настільки ж красиві місця, і відчути справжню грецьку гостинність».

Зі свого боку президент компанії «Еллініко Ідатодромія» (Грецькі Гідроаеродроми) пан Тассос Говас заявив, що «Затвердження першого гідроаеродрому є дуже важливою подією, оскільки воно буде «пілотним» для затвердження мережі гідроаеродромів у стратегічних точках, які приваблюють туристів.

Гідроаеродроми забезпечать прямий доступ до туристичних курортів, красивих, але важкодоступних пляжів, популярних прибережних районів і озер, до пам'яток для екскурсій при співробітництві з круїзними лайнерами тощо.

Цей розвиток призведе до створення нового ринку, який буде сприяти подальшому розвитку якісного туризму з усіма позитивними моментами, що випливають звідси», - сказав пан Говас.

Підписка на розсилку