Десять островів Греції, які варто відвідати після пандемії

Daily Telegraph, провідне друковане видання Великої Британії, опублікувало перелік десяти популярних грецьких островів, які воно рекомендує відвідати цього літа.

Ці місця завжди були дуже затребувані у туристів. Серед улюблених варіантів для відпочинку в Греції автор статті в Daily Telegraph називає класичний Санторіні, сучасний Міконос, сонячний Родос, автентичний Крит, Кос - батьківщину всім відомого Гіппократа, чарівний Корфу - найпівнічніший грецький острів, мальовничий Скіатос, Закінтос з його красивими пляжами, Кефалонію - найнезвичайніший острів Греції і епіцентр туристичного життя.

За визнанням журналіста, туризм в Греції відрізняється унікальною здатністю пропонувати відвідувачам країни масу альтернатив для ідеального відпочинку. Це особливо актуально сьогодні, коли в тренді пошук напрямків подалі від натовпу. Тінос і Куфонісі, Скопелос і Сімі, Карпатос і Фолегандрос, Ітака і Скопелос, Лефкада і Тилос складають гарячу десятку, повну ефектних образів, контрастів, яскравих спогадів для туристів.

Автор особливо акцентує увагу на грецькому острові Скопелос. Він захоплюється його ідилічними селами, чудовими пляжами, привабливими в своїй первісній красі. А чого варта магічна церковиця Ай-Янніс, яка ніби піднялася на стометрову скелю! Як зазначила Янна Естафіо, глава комітету з туризму місцевого муніципалітету, влада острова постійно інформує міжнародні офіси ЕОТ, провідні світові ЗМІ про свої пропозиції для гостей Скопелос.

Міністр туризму батьківщини Олімпійських ігор Харіс Теохаріс заявив, що відкриття сезону в Греції відбудеться 14 травня, з цього часу країна вже готова приймати туристів. Про це повідомляє Афінське агентство новин Амна. Глава відомства зазначив, що це стосується не тільки до гостей із багатьох країн Євросоюзу, а й до відвідувачів з Росії, України і Білорусії.

Теохаріс додав, що на початку квітня ймовірно пілотне відкриття для країн ЄС, а також тих держав, які активно здійснюють вакцинацію, наприклад, як це робить Ізраїль. Крім того, туристам необхідно буде пройти вакцинацію, мати антитіла до коронавірусу або негативний тест на COVID-19.

Підписка на розсилку