Настав час купувати нерухомість у Греції!

Настав час купувати нерухомість в Греції!

Незважаючи на пандемію COVID-19, ринок житлової нерухомості Греції в перший квартал 2021 року продовжує відновлюватися. Процес реабілітації житлового сектора відбувається через зростаючу економіки та інтерес з боку іноземних інвесторів.

За даними, озвученими Банком Греції, за три місяці 2021 року вартість нерухомості в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла на 3,2%. Темпи зростання посилюються поступово. У четвертому кварталі 2020 року показники становили вже 2,3%.

Нерухомість в Греції дорожчає як на первинному, так і вторинному ринку. Найбільшим попитом користуються об'єкти в Афінах, де за рік зафіксовано зростання цін на 5,4%. Такі високі показники вдалося отримати завдяки програмі "Золота віза", яка дає право при покупці житла вартістю від 250 тис. євро отримати посвідку на постійне проживання (ППП) на 5 років. Власником посвідки на проживання в Греції може стати не тільки власник нерухомості, але і його найближчі родичі (неповнолітні діти, чоловік/дружина). При покупці нерухомості від 500 тис. євро на отримання ППП разом із заявником можуть претендувати його батьки і внуки.

Згідно з прогнозами Єврокомісії, привабливість Греції з боку іноземних інвесторів буде стабільно зростати. Очікується, що вже в цьому році економіка зросте на 4,1%, а у 2022 році показники досягнуть 6%.

На думку експертів, високі темпи відновлення цін на нерухомість - це не тимчасове явище. Навіть після закінчення пандемічної кризи попит на житло в Греції не впаде. Незважаючи на те, що в останні роки в країні спостерігався економічний спад, зараз чудовий час для покупки нерухомості.

Переваги покупки нерухомості в Греції:

  • За відносно невисоку вартість можна придбати комфортабельну житлову нерухомість - аналогічні об'єкти в інших країнах Середземномор'я коштують на порядок дорожче
  • Навіть якщо ви не плануєте переїзд до Греції, житло можна здавати і отримувати регулярний стабільний дохід.
  • Після оформлення ППП можна без візи подорожувати Шенгенською зоною і 90 днів проживати на території будь-якої країни Європейського Союзу.
  • Діти отримають можливість навчатися в будь-яких європейських вишах без оформлення студентської візи.

Особливо покупка нерухомості в Греції вигідна тим, хто хоче переїхати на постійне місце проживання до Європи і максимально швидко вирішити питання з ППП, а потім і громадянством.

Підписка на розсилку