Купівля нерухомості дистанційно: як стати власником об'єктів у Греції

Купівля нерухомості дистанційно: як стати власником об'єктів в Греції

Придбати нерухомість в Греції  це один із доступних способів потрапити в програму Золота віза і отримати посвідку на проживання. Сума покупки повинна бути не менше 250 тисяч євро. Необов'язково купувати одну дорогу земельну ділянку, будинок або інше нерухоме майно. Необхідний обсяг інвестицій може складатися поступово з вкладень в різні об'єкти. Важливо оформити власність за всіма правилами. Завдяки підтримці фахівців це можна зробити дистанційно. Ось алгоритм дій, який ми пропонуємо.

1. Укладення договору

Його можна укласти на окремі види послуг (наприклад, відкриття рахунку, супровід угоди) або комплексну послугу Золота віза. Після підписання договору буде потрібно близько двох-трьох тижнів на оформлення довіреності, яка дасть можливість дистанційно отримати номер АФМ - індивідуальний номер платника податків в Греції і відкрити рахунок у банку. У країнах СНД оформлення подібної довіреності стало звичайною процедурою.

2. Підбір об'єктів

Частина клієнтів вже мають готові варіанти нерухомості, яку планують придбати. Якщо самостійно знайти інвестиційний об'єкт із якої-небудь причини не виходить, ми готові надати на вибір кілька об'єктів, що відповідають заявленим вимогам.

3. Юридична перевірка

Не всі об'єкти нерухомості підходять для оформлення Золотий візи. Вони повинні відповідати вимогам, прописаним в законодавстві (наприклад, відсутність обтяжень, процедури банкрутства у власника й інші). Тому рекомендуємо перед оформленням договору купівлі-продажу обов'язково замовити перевірку всіх юридичних нюансів.

4. Купівля нерухомості в Греції на ваше ім'я

Оформлення угоди проводиться за спеціальною довіреністю, яка завіряється у нотаріуса і в банку. Побоювання, що цей документ дозволить шахраям скористатися чужими грошима, не мають підстав. У довіреності прописані обмежені повноваження: вона дає право отримати чек на певну особу з метою покупки нерухомості для поручителя, а також здійснювати перекази для оплати податків і зборів. Це виключає можливість шахрайських дій і повністю захищає права поручителя.

5. Реєстрація об'єкта нерухомості

Завершення операції вимагає її реєстрації в архіві і кадастрі Греції, а також внесення даних в податкову систему. Оформлення цих документів дозволяє покупцеві одразу здати нерухомість в оренду.

6. Підготовка до оренди та укладення договору

Укласти договір оренди також можна за дорученням на відстані, перебуваючи в іншій країні. У реквізитах зазначається рахунок орендаря, відкритий в Греції або іншій європейській країні. За бажанням нового власника, оплату комунальних послуг можна одразу оформити на орендаря або перевести їх на власника майна.

Щоб стати власником нерухомості в Греції, не потрібно приїжджати в країну. Досвід інвесторів, які скористалися програмою Золота віза, свідчить про затребуваність і результативність дистанційної купівлі об'єктів.

Підписка на розсилку