Переваги життя на пляжі

Проживання в будиночку на березі моря або океану - це не тільки мальовничо красиво, це ще і... А що «і», читайте далі. Для тих, хто сумнівається, чи варто купувати або орендувати будиночок на пляжі, ми зібрали топ-5 переваг проживання біля моря або океану.

1. Користь для імунітету і здоров'я. Навколишня обстановка налаштовує на заняття спортом - бігати вздовж океану або моря набагато приємніше, ніж на біговій доріжці навіть у найкрутішому фітнес-клубі. Крім того, на пляжі можна займатися йогою, фітнесом, стретчингом і так далі. Можна плавати - самому або на серфі. Загалом, способів зробити своє життя більш активним набагато більше, коли живеш біля води. Зміцнілі м'язи і витягнутий здоровий хребет скажуть вам «дякую!». Додайте до цього цілюще морське повітря, яке подарує вам здоровий сон і відмінне самопочуття щодня.

2. Користь для розуму і душі. Вчені давно вже довели, що звук хвиль здатний змінювати хвильовий візерунок у мозку. Якщо простіше, звук хвиль заспокоює, переводить нас в стан розслаблення, спокою. Ви можете не звертати на це увагу - природа і наша підсвідомість самі все зроблять. А можете поглибити і прискорити ефект, почавши займатися на березі моря медитаціями.

3. Користь для тіла. Сонце може бути різним - іноді воно дратує. Але тільки не тоді, коли ви живете на березі моря або океану, і в будь-який момент можете охолодитися в приємній воді або піти позасмагати на пляж. А взагалі, сонце - унікальний природний «інструмент» для підвищення рівня ендорфінів в крові, сонячне тепло позитивно діє на ендокринну систему, покращує самопочуття, допомагає в боротьбі зі стресом.

4. Краса. Давайте згадаємо про те, що людина здатна нескінченно дивитися на три речі, і одна з цих речей - вода. Якщо з вікна вашого будинку відкривається вид на море або океан, місця для втоми, смутку або депресії в вашому домі точно не залишиться. Архітектори, до речі, розуміють важливість гарних видів, тому в більшості випадків будинки біля моря, виставлені на продаж, радують покупців великими вікнами.

5. Надійна інвестиція. Якщо попередні доводи вас не переконали, подумайте про те, що власний будиночок на пляжі - це чудовий інвестиційний інструмент. На час відпустки ви можете здавати будиночок в оренду і отримувати додатковий дохід. Проблем з тим, щоб здати хороший будинок біля моря або океану в оренду точно не виникне - така нерухомість завжди користується великим попитом, що, до речі, дозволяє підвищувати ціни.

Підіб'ємо підсумки

Пляжний будинок - це безпечна і вигідна інвестиція в будинок для відпочинку, оскільки привабливість такого будинку не можна зіпсувати розвитком або будівельними проєктами в районі. Потенціал цілорічного доходу робить такий будинок дуже цінним активом, орієнтованим на щасливе і забезпечене майбутнє. Загалом, немає нічого дивного в тому, що будинки на березі океану або моря, на ринку нерухомості розлітаються як гарячі пиріжки.

При цьому потрібно розуміти, що будиночок від будиночка відрізняється. Якщо ви хочете розраховувати на всі переваги життя на пляжі, зазначені вище, підходити до вибору нерухомості слід максимально серйозно і відповідально.

На що звертати увагу при виборі? До деяких будиночків пропонується власний приватний басейн - якщо ви не хочете користуватися загальним басейном з іншими відпочивальниками, це відмінний варіант. Є будиночки, в яких передбачена прогулянка до пляжу. Звертайте увагу на меблі, особливо, якщо мова йде про оренду будиночка: тут має бути все для комфортного відпочинку, в тому числі, для приготування їжі. Веранда або патіо - простір, де ви зможете випити чашечку кави або помедитувати, не чекаючи, що вам хтось завадить - також буде суттєвим плюсом до вашого вибору.

У будь-якому випадку пляжний будиночок - ідеальний варіант для тих, хто хоче провести відпустку за власним сценарієм, хто не готовий терпіти шум від інших відпочивальників, спостерігати чужими дітьми, які гасають туди-сюди, підлаштовуватися під розклад обідів-вечерь. Ваш будиночок - ваші правила.

Підписка на розсилку