Нерухомість в Греції та на Кіпрі - безпечний варіант для інвестицій після COVID-19

Інвестиції в нерухомість Греції або Кіпру  це придбання квартири, будинку або вілли в цих країнах з метою володіння або отримання додаткового прибутку. Останнє можна здійснити у вигляді здавання власності у найм чи поліпшення нерухомого майна з його наступним продажем. Інвестувати кошти у житло європейського Середземномор'я завжди вважалося вигідним. Однак через вплив COVID-19 на світову економіку багато її галузей уже не такі впевнені у стабільному майбутньому.

 

Тим не менш, якщо вас цікавить вкладення коштів у нерухоме майно Греції та Кіпру, але ви не можете на це зважитися, не сумнівайтеся. Даний варіант інвестицій залишиться актуальним та безпечним після COVID-19. Усвідомити це допоможе розуміння кількох чинників. 

Зростання числа покупців та інвесторів

  • Пандемія негативно позначилася на економіці, саме на роботі багатьох підприємств. Їхні акції стрімко впали, що призвело до притоку коштів інвесторів, які прагнуть купити цінні папери за рекордно низькими цінами. Що ж до покупців житла, то під час COVID-19 їх кількість анітрохи не зменшилася. Люди все ще продовжували купувати нерухомість з метою продажу, особливо квартири, вже готові до заселення.
  • Ця тенденція залишиться незмінною ще кілька наступних місяців, адже у різних містах поступово зніматиметься блокування. Економіці потрібен час відновлення. Щоб збільшити попит на ринку після пандемії, ціни та відсоткові ставки залишаться низькими. Аналогічно будуть справи і на ринку нерухомості Кіпру та Греції. Тому інвестиції у житлову власність стануть правильним вибором.

Довгострокові активи

  • У світі і раніше траплялися епідемії та рецесії, проте спад рано чи пізно закінчувався. Волатильність ринку завжди має короткостроковий характер, у зв'язку з чим інвесторам із довгостроковими активами немає причин для занепокоєння. Крім того, кожен інвестор знає, що вкладення коштів у комерційну нерухомість (тобто довгострокові інвестиції) приносять більше вигоди, ніж короткострокові. Саме тому придбання житлових об'єктів на Кіпрі та Греції — вигідний проєкт, який залишиться таким і після коронавірусу.

Невизначеність штовхає до дій

  • У період самоізоляції у багатьох людей похитнулася впевненість у важливих аспектах життя. Йдеться про стабільність роботи чи проживання в орендованій житловій власності. Люди усвідомили, наскільки інвестиції в нерухомість є важливими як джерело доходу, а також можливість отримати безпечне житло. Придбання будинку або квартири в Греції або Кіпрі гарантує стабільний і довготривалий прибуток, тому це перспективне капіталовкладення.

Оцінка нерухомого майна

  • Нерухомість з часом неухильно зростає в ціні, і віддача від інвестицій зростає, коли доглядають за житлом. У придбаному будинку можна зробити косметичний ремонт, що підвищить його цінність. Адже зовнішній вигляд житла — фактор, якому орендарі та покупці надають великого значення. Таким чином, придбання нерухомого майна зовсім не обов'язково має закінчуватись лише покупкою. Ремонт будинку - це ті ж інвестиції, які завжди будуть вигідними.

Підписка на розсилку