Цілі компанії Grekodom Development 2022

Генеральний директор компанії Grekodom Development - Володимир Папунідіс - розповів про минулий 2021 рік, а також поділився планами на 2022 рік.
 
За підсумками 2021 р. компанія Grekodom Development довела свою життєздатність навіть у таких непростих умовах, що склалися на ринку нерухомості минулого року. Основний перелік завдань було реалізовано. Незавершені проєкти переносяться на 2022 рік. Компанія підкоригувала свою політику, поставивши у пріоритет інвестиційні проєкти, над якими вона працює самостійно. Відповідно до цього рішення були перерозподілені ресурси Grekodom Development.
 
Про проєкти Grekodom Development
 
Одним з інвестиційних проєктів компанії є проєкт у селищі Нікіті на півострові Халкідіки – Bomo Nikiti Apartments. Підвищений інтерес до нового житла середньої цінової категорії спонукав нас до реалізації ще кількох проєктів на території Греції. У 2022 році ми продовжимо працювати над проєктом у Салоніках – Bomo Kapetan Agra Aparments.
 
Компанія планує розпочати нові проєкти на території півострова Халкідіки – вони будуть розраховані на інвесторів із інших країн. Вже зараз один із них – житловий комплекс у Калівес (півострів Сітонія) – знаходиться на стадії розробки та отримання дозволів на будівництво.
 
Не залишила без уваги Grekodom Development і такий перспективний регіон, як Пірея. Компанія планує побудувати житло у передмісті Салоніків. Вже зараз цей район відрізняється особливою інвестиційною привабливістю, а найближчим часом інтерес до нього тільки зростатиме, оскільки тут спостерігається вдале поєднання міських зручностей та особливостей туристичного району.
 
У 2022 році Grekodom Development планує розпочати роботу з чотирьох нових проєктів у містах:
 
- в Афінах - Bomo Sosou Apartments, Bomo Vouliagmenis Aparments та Bomo Koukaki Apartments;
- в Салоніках - Bomo Vitsi Apartments.
 
Оперативну інформацію про перспективні інвестиційні проєкти можна отримати у новинах компанії.
 
 
Нові напрямки
 
З метою посилення впливу компанія планує у 2022 році відкрити другий офіс на території України.
 
Китай Grekodom Development теж не виводить за межі своєї уваги. Навпаки, планується посилити роботу за цим напрямком, оскільки саме звідти надходить велика кількість інвесторів, зацікавлених у покупці нерухомості під програму Золота віза.
 
У 2021 році спостерігався підвищений інтерес до елітної нерухомості грецьких островів Корфу та Крит. Компанія Grekodom Development вже наприкінці минулого року розпочала роботу із залучення інвесторів у цьому регіоні та продовжить її в новому році. Вона укладає договори із продавцями, набирає нових співробітників, планує відкрити другий офіс на острові Корфу.
 
Організаційні завдання
 
Підвищення конкурентоспроможності та технологічності Grekodom Development вважає найважливішими завданнями на перспективу. Зокрема, 2022 року компанія планує домогтися прискорення процедури купівлі-продажу. Вона супроводжує клієнта кожному етапі угоди, і скорочення тимчасових витрат від вибору об'єкта до підписання договору вигідно обом сторонам. Один із способів вирішення цього завдання – посилення дистанційної роботи з клієнтами компанії.
 
Ведеться робота і щодо прискорення отримання посвідки на проживання в Греції для інвесторів. Вже зараз клієнт має можливість подати заявку в електронному вигляді: з цього питання державні органи надали окреме «вікно».
 
Відсутність складнощів при оформленні сприяє зростанню інтересу до інвестиційної програми «Золота віза». До кінця 2021 року ППП у Греції вже отримали 28 000 інвесторів із сім'ями.
 
У 2022 році нерухомість Греції має всі передумови зберегти позицію надійного активу в пакеті інвесторів різних країн.

Підписка на розсилку