7 причин, чому варто інвестувати у місто Салоніки

  1. Зростаючий ринок нерухомості: Салоніки - одне з найбільших міст, що найбільш динамічно розвиваються в Греції. Це означає, що попит на нерухомість у регіоні постійно зростає, що може призвести до підвищення вартості вашої інвестиції з часом.
  2. Інфраструктура та розвиток: Салоніки має відмінну інфраструктуру, що включає транспортну мережу, охорону здоров'я, освіту та культурні установи. Це робить місто привабливим для мешканців та інвесторів, що сприяє стабільному зростанню вартості нерухомості.
  3. Туризм та привабливість: Салоніки є популярним туристичним напрямком з багатою культурною спадщиною та пам'ятками. Це приваблює безліч туристів, що створює потребу в оренді житла та надає власникам нерухомості можливість отримувати прибуток від туристичного сектора.
  4. Стійкість ринку: Незважаючи на фінансові кризи та нестабільність у світовій економіці, нерухомість у Салоніках показує стабільне зростання та довгострокову стійкість. Це робить інвестиції в нерухомість у місті привабливими для тих, хто шукає надійне місце для збереження та збільшення свого капіталу.
  5. Політична стабільність: Греція - член Європейського союзу, і країна має стабільну політичну ситуацію. Це створює сприятливі умови для інвестицій у нерухомість, оскільки уряд прагне створити сприятливе середовище для бізнесу та залучення іноземних інвесторів.
  6. Прибутковість оренди: Салоніки - велике університетське місто, де багато студентів та молодих спеціалістів, і це означає високий попит на орендне житло. Вкладення в орендну нерухомість може принести стабільний дохід від орендних платежів, особливо якщо ви купуєте нерухомість недалеко від університетів або районів, популярних серед студентів.
  7. Ринок гостинності, що розвивається: В останні роки Салоніки стала популярним напрямком для міжнародних з'їздів, конференцій і ділових заходів. Це приваблює бізнес-туристів та ділових людей, які шукають комфортне та зручне житло під час свого перебування. Придбання нерухомості для короткострокової оренди гостям може стати вигідним джерелом доходу

Загалом Салоніки пропонує безліч переваг для інвесторів у нерухомість, включаючи стабільний ринок, зростання попиту на оренду, розвинену інфраструктуру та політичну стабільність. Салоніки варто розглядати як перспективне місце для інвестицій у нерухомість. Нижче ви можете ознайомитися з вигідними пропозиціями у регіоні.

 

1/ Продаж - Квартира 38 m² в Салоніках (Річних 5,90%)

2/ Продаж - Квартира 54 m² в Салоніках (Річних 5,00%)

 

3/ Продаж - Квартира 50 m² в Салоніках (Річних 5,10%)

 

4/ Продаж - Квартира 88 m² в Салоніках (Річних 6,00%)

Підписка на розсилку