Греція – центр приваблення європейських інвестицій у заміські будинки

Популярні регіони: Області, на які інвесторам варто звернути увагу

Згідно з останніми дослідженнями, Греція приваблює європейських інвесторів, які шукають заміські будинки. Зокрема, компанія Elxis з Нідерландів виявила три мільйони потенційних покупців житла, вважаючи грецький ринок справжнім "Ельдорадо". Зростання інтересу пов'язують із низькими цінами та змінами в розмірах відсоткових ставок, які впливають на стратегії фінансування.

Нові тенденції інвестування

Збільшення відсоткових ставок в Європі призвело до зростання попиту на грецькі котеджі, оскільки інвестори віддають перевагу використанню власних коштів, а не отриманню кредитів. Експерти Elxis стверджують, що такий підхід приносить чотириразову вигоду, забезпечуючи захист від інфляції, стабільний дохід та потенційний ріст вартості нерухомості.

Пріоритетні регіони

Середня ціна нового котеджу в Греції, що коливається від 300 000 до 350 000 євро, робить його ідеальним варіантом для європейських інвесторів. Берегові зони з басейнами та всіма зручностями користуються особливою популярністю.

Популярні райони

Окрім грецьких островів, які завжди були в центрі уваги, зростає інтерес до Афінської Рив'єри. Експатрианти також активно придбовують котеджі, віддаючи перевагу Криту, Халкідікі та Іонічному морю.

Фокус на елітну нерухомість

Елітний ринок нерухомості в Греції пройшов значні зміни, привертаючи інвестиції з різних країн. Ціни на трофейні активи в країні залишаються відносно стабільними, надаючи інвесторам можливості для прибуткових угод.

Вплив інфраструктури на зростання

Як державні, так і приватні інвестиції в ключову інфраструктуру, таку як порти, шосе та аеропорти, відіграють вирішальну роль у розвитку ринку нерухомості та туризму. Інвестори цінують підтримку інфраструктурних проектів, розглядаючи їх як вирішальний фактор для довгострокових інвестицій.

Греція залишається в центрі уваги для європейських інвесторів, надаючи різноманітні можливості в секторі заміської нерухомості.

Підписка на розсилку