Property 10937 photo 1
Property 10937 photo 2
Property 10937 photo 3
Property 10937 photo 4
Property 10937 photo 5
Property 10937 photo 6
Property 10937 photo 7
Property 10937 photo 8

Деталі

  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 160 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Опис

Продається Kвартира площею 54 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься сад.

Квартира розташована біля самого берега моря, так що можна насолодитися шумом прибою. Неподалік розташована розкішний готель Divani Caravel Apollon.
Також здається в оренду за 4000 євро/сезон

Продаж
315 000 € 3662 €/m²
  • Код об'єкта 59800
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 3614 €/m²
  • Код об'єкта 59801
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 3670 €/m²
  • Код об'єкта 59803
  • Площа 79 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3787 €/m²
  • Код об'єкта 59804
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
310 000 € 4492 €/m²
  • Код об'єкта 59830
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
320 000 € 4324 €/m²
  • Код об'єкта 59869
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 3513 €/m²
  • Код об'єкта 59922
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 3375 €/m²
  • Код об'єкта 59923
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 2967 €/m²
  • Код об'єкта 59955
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
315 000 € 3150 €/m²
  • Код об'єкта 60035
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку