Продаж - Вілла 150 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
1 379 000 € 1 050 000 €
7000 €/m²
Property 10947 photo 1
Property 10947 photo 2
Property 10947 photo 3
Property 10947 photo 4
Property 10947 photo 5
Property 10947 photo 6
Property 10947 photo 7
Property 10947 photo 8
Property 10947 photo 9
Property 10947 photo 10
Property 10947 photo 11
Property 10947 photo 12
Property 10947 photo 13
  • Код об'єкта 10947
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 150 m²
  • Площа ділянки 3057 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)

Деталі

  • Відстань від моря: 10 m
  • Відст. до найближ. міста: 20 km
  • Відстань до аеропорту: 26 km

Опис

Продається чудова вілла на острові Кіпр. Вілла знаходиться в декількох кроках від песчанного пляжу, в 15 хвилинах їзди від Лімассола, в 30 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Ларнакі і всього в 150 метрах від дитячого майданчика. Магазини та супермаркети в безпосередній близькості. Двоповерхова вілла площею 150 кв.м., складається з готин, їдальні, обладнаної кухні, 2 спальних кімнат, дитячої кімнати, 2 ванних кімнат (одна з джакузі) і санвузла. У будинку є меблі, побутова техніка, супутникове телебачення, кондиціонери, інтернет. У дворі розташовані приватний басейн, джакузі на відкритому повітрі, зона BBQ, сад і обідня. Є також пляж особистого користування. Це місце дозволить вам придивись спокоєм, чистим повітрям і приємним кліматом.