Продаж - Квартира 127 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Схід Палліні
273 000 €
2150 €/m²
Property 12810 photo 1
Property 12810 photo 2
Property 12810 photo 3
Property 12810 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2008
  • Кількість кімнат: 6
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 15900 m
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Гараж

Опис

Продається Kвартира площею 127 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 5 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені камін, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься сад, гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто.

Квартира розташована в тихому районі Палліні. Складається з двох рівнів, другий рівень у розробці та планування другого рівня може бути зміненим.

Також в цій будівлі продаються 4 квартири на різних поверхах.

  • 160 кв.м (третій поверх): 5 спальних кімнат, вітальня з кухнею, ванна. Ціна: 294.000 євро.
  • 77 кв.м (2-й поверх): 3 спальних, вітальня з кухнею, ванна. Ціна: 168.000 євро. - ПРОДАНО
  • 146 кв.м (1-й поверх): 2 спальні, вітальня з кухнею, ванна, Ціна: 241.500. євро. - ПРОДАНО
  • 82 кв.м (1-й поверх): 3 спальних, вітальня з кухнею, ванна. Ціна: 168.000 євро - ПРОДАНО

У всіх квартирах є камін, центральне опалення, шафи, просторі веранди. У будинку є ліфт.