413 000 €
160 €/m²
Property 16554 photo 1
Property 16554 photo 2
Property 16554 photo 3
Property 16554 photo 4
Property 16554 photo 5
Property 16554 photo 6

Деталі

  • Відстань від моря: 350 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 2580 кв.м. на острові Крит На території: підведена вода. Є можливість побудувати 186 кв.м. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори, на місто.

Розташування