Продаж - Комерційна нерухомість 216 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Південь Вуля
580 000 €
2685 €/m²
Property 20490 photo 1

Деталі

  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Опис

Пропонується на продаж невеликий торговельний центр, що складається з 4 комерційних приміщень у престижному районі Вула.

Приміщення на першому поверсі здається в оренду під Аптеку за 1.000 євро на місяць.
Міні Маркет - 800 євро.
Приміщення на першому поверсі з можливістю здати за 500 євро.
Приміщення на другому поверсі з можливістю здати за 500 євро.

Даний об'єкт має хороше місце розташування, відтак принесе власнику високий і стабільний дохід від оренди.

Розташування