Продаж - Комерційна нерухомість 210 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Центр Афіни - Центр - Центр
330 000 €
1571 €/m²
Property 22353 photo 1
Property 22353 photo 2

Деталі

  • Рік будівництва: 2014
  • Відстань від моря: 6500 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Опис

Пропонується на продаж комерційне приміщення в районі Петралона.

Магазин розташований на одній з найбільш центральних вулиць у районі.

На даний момент будівель в оренду під бутик маркет на продаж м'ясної продукцій сиру і вино-горілчаних напоїв.

Оренда складає 1.000 на місяць.

Розташування