Продаж - Вілла 207 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
399 000 €
1928 €/m²
Property 22915 photo 1
Property 22915 photo 2
Property 22915 photo 3
Property 22915 photo 4
Property 22915 photo 5
Property 22915 photo 6
Property 22915 photo 7
Property 22915 photo 8
Property 22915 photo 9
Property 22915 photo 10
Property 22915 photo 11
Property 22915 photo 12
Property 22915 photo 13
Property 22915 photo 14
Property 22915 photo 15
Property 22915 photo 16
Property 22915 photo 17
Property 22915 photo 18
  • Код об'єкта 22915
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 207 m²
  • Площа ділянки 1097 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2000
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 207 кв.м В Пафосе. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на гори.

Пропонується Вілла в тихому і спокійному місці, ідеально підходить для сімейного та усамітненого відпочинку.
З прекрасним видом на гори і на море. Море в 2 хвилинах їзди. На другий поверх ведуть мармурові сходи. У будинку є комора, майстерня і відкрита парковка.