Продаж - Вілла 800 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака
6 770 000 €
8463 €/m²
Property 23660 photo 1
Property 23660 photo 2
Property 23660 photo 3
Property 23660 photo 4
Property 23660 photo 5
Property 23660 photo 6
Property 23660 photo 7
Property 23660 photo 8
Property 23660 photo 9
Property 23660 photo 10
Property 23660 photo 11
Property 23660 photo 12
  • Код об'єкта 23660
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 800 m²
  • Площа ділянки 2092 m²
  • Регіон Ларнака
  • Місце Ларнака (Кіпр)
  • Кількість кімнат 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • Відстань від моря: 50 m
  • Відстань до аеропорту: 5 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 800 кв.м В Ларнаке. Перший поверх складається з 2 віталень з кухнею, одного санвузла. Другий поверх складається з 4 спальних кімнат3 ванних кімнат, однієї душової кімнати. Третій поверх складається з 2 спальних кімнат2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Житловий комплекс із 16 розкішних вілл у найпрестижнішому місці району Перволія з панорамним видом на Середземне море, всього в 10 хвилинах від міжнародного аеропорту і в 15 хвилинах від центру міста Ларнаки.
При індивідуальному проектуванні вілл і всього комплексу в цілому максимально враховані вимоги комфортного життя. Продумане планування комплексу сприяє створенню атмосфери затишку і усамітнення в кожному будинку. Цілодобово територія з сучасною системою відеоспостереження гарантує вам повний спокій і безпеку.