Property 25949 photo 1
Property 25949 photo 2
Property 25949 photo 3
Property 25949 photo 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 50 m
  • Відстань до аеропорту: 39 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається таунхаус площею 320 кв.м в Аттиці.Таyнхаус розташований на 3 рівнях. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з вітальні з кухнею. Третій поверх складається з 3 спальних кімнат2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Продаж
580 000 € 2636 €/m²
  • Код об'єкта 7520
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
590 000 € 2622 €/m²
  • Код об'єкта 11348
  • Площа 225 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
674 650 € 2418 €/m²
  • Код об'єкта 11617
  • Площа 279 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
860 000 € 3909 €/m²
  • Код об'єкта 12902
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
750 000 € 1875 €/m²
  • Код об'єкта 14152
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
550 000 € 2244 €/m²
  • Код об'єкта 16355
  • Площа 245 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
525 000 € 1750 €/m²
  • Код об'єкта 23786
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
650 000 € 2031 €/m²
  • Код об'єкта 25949
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
610 000 € 2652 €/m²
  • Код об'єкта 30168
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
580 000 € 2416 €/m²
  • Код об'єкта 36223
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку