Продаж - Квартира 75 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
225 000 €
3000 €/m²
Property 28819 photo 1
Property 28819 photo 2
Property 28819 photo 3
Property 28819 photo 4
Property 28819 photo 5
Property 28819 photo 6
Property 28819 photo 7
Property 28819 photo 8
Property 28819 photo 9
Property 28819 photo 10
Property 28819 photo 11
  • Код об'єкта 28819
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 75 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 3

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 75 кв.м В ПафосеКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Квартира знаходиться в пішій доступності від торговельного центру, ресторанів і пляжу.
Комплекс із водоспадом, джакузі і басейнами.
На даху будинку є сад із видом на море.