Продаж - Вілла 415 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
2 300 000 €
5542 €/m²
Property 30020 photo 1
Property 30020 photo 2
Property 30020 photo 3
Property 30020 photo 4
Property 30020 photo 5
Property 30020 photo 6
Property 30020 photo 7
Property 30020 photo 8
Property 30020 photo 9
Property 30020 photo 10
  • Код об'єкта 30020
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 415 m²
  • Площа ділянки 970 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 2

Деталі

  • Рік будівництва: 2010
  • Кількість кімнат: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая

Опис

Продається триповерхова Вілла. Будинок складається з:
5 спалень.
2 ванні кімнати.
3 душові кімнати.
1 офіс.
2 кухні.
2 віталень.
1 столова.
Басейн
Центральне опалення.
Кондиціонери в усіх кімнатах.
Паркінг на 9 місць.
Система відеоспостереження.

Розташування